روش خرید اکانت در فیلتر شکن پرسرعت MetroVPN


روش خرید اکانت در فیلتر شکن پرسرعت MetroVPN

دانلود برنامه فعال مترو وی پی ان برای موبایل

فیلتر شکن MetroVPN یکی از برنامه‌ های عالی در کشور ما می‌ باشد که از ویژگی‌ های با کیفیتی برخوردار است. در کنار سرعت عالی برای از بین بردن محدودیت‌ ها به شما ایمنی قابل توجهی را ارائه می‌ کند. تا بتوانید در محیطی ناشناس فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. این برنامه دارای سرور های رایگان و پرمیوم می‌ باشد. که اگر سرور های پرمیوم آن را خریداری کنید می‌ توانید به صورت همزمان با ۵ دستگاه به آن متصل شوید. که این گزینه در هزینه‌ های شما بسیار صرفه‌ جویی می‌ کند.

Screenshot image

اطلاعات کلی درباره فیلتر شکن MetroVPN همراه با فیلم

با اینکه این فیلتر شکن یک برنامه رایگان می‌‌ باشد و در کنار آن شما می‌ توانید نسخه پرمیوم آن را خریداری کنید. ولی در نسخه جدید آن دیگر این امکان برای شما وجود نخواهد داشت. و حتماً باید اکانت‌ های این برنامه را به صورت ماهانه یا سالانه بخرید.
در صورتی که این برنامه قبلاً یه گزینه داشت که می‌ توانستید آن را انتخاب کنید تا به صورت رایگان از برنامه بهره ببرید. اما جدیداً این گزینه غیر فعال شده است و شما بدون خرید اکانت نمی‌ توانید به این برنامه متصل شوید.

عدم اتصال به سرور های رایگان برنامه MetroVPN

همان طور که گفته شد شما نمی‌ توانید از اکانت رایگان این برنامه استفاده کنید. به صورتی که وقتی وارد این فیلتر شکن شوید با سرور های پرتعداد آن که مخصوص استریم و گیم است روبرو می‌ شوید. اما متاسفانه نمی‌ توانید اتصالی برای خود ایجاد کنید. چون حتماً باید در این فیلتر شکن ثبت نام انجام دهید و اکانت‌ های مختلف این برنامه را خریداری کنید.

تمام این مواردی که گفته شد باعث شده است که از تعداد کاربران این برنامه کم شود. و فقط افرادی که می‌ خواهند از اکانت‌ های پولی استفاده کنند از این فیلتر شکن بهره ببرند.
البته لازم به ذکر است که اکانت پولی این برنامه کاملا می‌ تواند نیازهای شما را برآورده کند. تا بتوانید هر محدودیتی که می‌ خواهید را در کشور خود از بین ببرید. بنابراین با خیال راحت می‌ توانید هزینه‌ای بابت آن ها پرداخت کنید و لازم نیست نگران قطع شدن اتصال خود باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *