دانلود فیلتر شکن Me VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Me VPN برای اندروید

دانلود برنامه Me VPN برای ویندوز

برای گشت و گذار کردن در سایت‌ های مختلف و دیگر خدمات جهانی ما حتماً باید یک فیلتر شکن برای دستگاه‌ های خود نصب کنیم. تا بتوانیم به خدمات مورد نیازمان دسترسی پیدا کنیم. فیلتر شکنی رایگان و ایمن در کشور ما به نام Me VPN وجود دارد. که با نصب آن توسط لینک‌ های مستقیم می‌ توانیم انواع فایروال‌ها را به سادگی از بین ببریم.

پینگ پایین سرور های برنامه Me VPN

برای رفع فیلتر کردن خدمات دلخواهتان، این فیلتر شکن می‌ تواند بهترین گزینه باشد. چون پینگ سرور های آن بسیار پایین هستند و سرعت عالی را در اختیار شما می‌ گذارند. برای اتصال به آن ها می‌ توانید در کشور های مختلف جستجو کنید. و سروری که بهترین سرعت را دارد انتخاب کنید و با ضربه زدن بر روی آن اتصالی نامحدود برای خود ایجاد کنید.

Screenshot image

اتصالی قدرتمند به صورت رایگان

تمامی خدمات موجود در این برنامه کاملاً رایگان می‌ باشد و شما برای اینکه بتوانید به سرور های این فیلتر شکن متصل شوید لازم نیست هزینه پرداخت کنید. البته لازم به ذکر است که با وجود اینکه این برنامه رایگان می‌ باشد، اما اتصال پرقدرت و پایداری را برای شما ایجاد می‌ کند. تا هنگام جستجو در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف اتصالتان قطع نشود. به جز رایگان بودن این فیلتر شکن حجم زیادی از گوشی همراه شما را اشغال نمی کند تا همه کاربران بتوانند آن را برای خود نصب کنند.

Screenshot image

آیا فیلتر شکن Me VPN امنیت شما را تامین می کند؟!

بله این فیلتر شکن محیطی کاملاً ایمن را برای شما فراهم می‌ کند. تا بتوانید با حفاظت از داده‌ های مهم خود فعالیت‌ های دلخواهتان را در کشور انجام دهید. همچنین این فیلتر شکن به خاطر اینکه اطلاعات شما را رمزگذاری می‌ کند باعث می‌ شود که اشخاص ناشناس متوجه داده‌ های شما که دانلود و آپلود می‌ کنید، نشوند. و بتوانید مروری ناشناس در سرتاسر کشور داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *