لینک مستقیم فیلتر شکن MiEye VPN برای آیفون


لینک مستقیم فیلتر شکن MiEye VPN برای آیفون

نسخه جدید برنامه MiEye VPN برای اندروید

اگر دوست دارید یک فیلتر شکن باکیفیت بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب کنید و با استفاده از آن به تمام خدمات موجود در کشور دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه ایمنی اطلاعات شما به خطر بیفتد، می‌ توانید از برنامه MiEye VPN استفاده کنید. چون این فیلتر شکن با سرور های پرقدرت خود این امکان را به شما می‌ دهد تا بتوانید به سادگی به مرور در سایت‌ ها بدون هیچ سانسوری بپردازید.

نماگرفت

استفاده از شبکه های اجتماعی فیلتر شده

این فیلتر شکن به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد به ما این امکان را می دهد که بتوانیم به راحتی انواع فیلترینگ اینترنتی را دور بزنیم. و از خدمات فیلتر شده به راحتی استفاده کنیم. یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه قابلیت رفع انسداد شبکه های اجتماعی فیلتر شده نظیر تلگرام، اینستاگرام و غیره می باشد. بنابراین این برنامه یک فیلتر شکن مناسب برای دور زدن فیلترینگ تلگرام که یکی از کاربردی ترین شبکه های اجتماعی است، می باشد.

سرور های باکیفیت و پرتعداد در برنامه رایگان MiEye VPN

این برنامه از با وجود رایگان بودن از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و دلیل این موضوع سرعت بینظیری است که توسط سرور های این برنامه برای ما فراهم می‌ شود. که تماما از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در تمام نقاط جهان پراکنده شده‌ اند و این امکان را به ما می‌ دهند که بتوانیم در هر کجا که هستیم به سرور های موجود در این برنامه متصل شویم و اتصالی پایدار برای خود ایجاد کنیم. تا بتوانیم از تمامی خدمات موجود در اینترنت استفاده کنیم بدون اینکه هیچگونه مشکلی از بابت سرعت برای ما پیش بیاید.

نماگرفت

پنهان کردن موقعیت مکانی واقعی با فیلتر شکن MiEye VPN

برنامه ما، برای اینکه بتواند به شما اطمینان خاطر بدهد که هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما هنگام استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور هایش قابل ردیابی و شناسایی نیست. شرایط لازم به منظور مروری ناشناس را برای شما فراهم می کند. برای این منظور، این فیلتر شکن ایمن و پرقدرت یک آی پی جدید را جایگزین IP اصلی شما می کند. در نتیجه موقعیت جغرافیایی شما پنهان می شود و دیگر قابل ردیابی و شناسایی نخواهید بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *