نصب‌ ‌MikroTik VPN از سایت گوگل پلی بدون قطعی


نصب‌ ‌MikroTik VPN از سایت گوگل پلی بدون قطعی

دانلود فیلتر شکن ‌MikroTik VPN برای گوشی جدید

یکی از فیلتر شکن‌ هایی که همیشه خدمات با کیفیتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد، برنامه ‌MikroTik VPN می‌ باشد این فیلتر شکن قادر است که شدید ترین محدودیت ‌ها را نیز از بین ببرد و امکان استفاده از تمامی ظرفیت‌ ها را در اختیار شما قرار بدهد.

مهم ترین ویژگی در فیلتر شکن فعال MikroTik VPN

سرور های قدرتمند و سریع، بزرگ ترین نقطه قوت این برنامه هستند. چرا که عامل فراهم کردن قدرت و سرعت بسیار بالای برنامه می‌ باشند. و این ویژگی هست که باعث شده است شما بتوانید در هر کجا به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید.

Screenshot image 1

فیلتر شکن MikroTik VPN چگونه از اطلاعات خصوصی ما محافظت می کند؟!

هنگام انجام فعالیت ‌های اینترنتی خطرات گوناگونی وجود دارد که امکان دارد حریم خصوصی سایبری ما را تهدید کند. اما این فیلتر شکن با به کارگیری از به روزترین اقدامات امنیتی این مشکل را برای شما حل خواهد کرد. و اجازه نمی‌ دهد که هیچ یک از خطرات احتمالی به دستگاه شما آسیب بزنند.
همچنین داده ‌ها هنگام انتقال رمزگذاری می‌ شوند و برای شما یک اتصال مطمئن و غیرقابل نفوذ ایجاد می‌ شود. که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی را تا حد زیادی کاهش می‌ دهد.

Screenshot image 2

انجام بازی های آنلاین به صورت رایگان

به دلیل سرعت و قدرت بالایی که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد گزینه مناسب برای انجام بازی‌ های آنلاین خواهد بود. و شما می‌ توانید به راحتی از آن به عنوان وسیله ‌ای برای رفع انسداد بازی‌ های مسدود شده استفاده کنید. چرا که با فراهم کردن پینگ پایین باعث ایجاد یک گیم پلی زیبا و روان نیز می‌ شود.

همچنین شما می‌ توانید بدون پرداخت هزینه از سامانه خدمات فیلتر شده استفاده کنید. چرا که این برنامه تمامی خدمات وی پی ان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ دهد و بابت این کار هزینه ‌ای از شما دریافت نمی‌ کند. اما شما باید تبلیغات موجود در برنامه را تماشا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *