دانلود فیلتر شکن MileVPN برای گوشی همراه و کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن MileVPN برای گوشی همراه و کامپیوتر

دانلود برنامه مایل وی پی ان، فیلتر شکنی امن و پرسرعت

شما برای دستیابی به یک اینترنت پرسرعت و نامحدود نیاز به برنامه ای دارید که بتواند فایروال های سایت ها و برنامه های مسدود شده را دور بزند. و دسترسی به محتوای آن ها را برای شما امکان پذیر کند. یکی از بهترین و پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار برنامه MileVPN می باشد. این برنامه که از محبوبیت بالایی در نزد کاربران برخوردار است، اینترنتی پرسرعت و نامحدود را برای شما به ارمغان می آورد.

رمزگذاری ترافیک مصرفی

مایل وی پی ان ترافیک اینترنت شما را به طور کامل رمزگذاری کرده و هویت شما را پنهان می‌ کند. با این کار ردیابی اطلاعات شما سخت شده و امکان به سرقت رفتن اطلاعات شما توسط اشخاص ثالث تقریبا غیر ممکن می شود. در واقع با این عمل اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ برای شما فراهم می شود که از شما در برابر خطرات احتمالی محافظت می کند.

ویژگی‌‌ های اصلی برنامه MileVPN

با Wi-Fi، LTE/4G، 3G و همه حامل های داده تلفن همراه کار می کند.
این یک برنامه نامحدود و کاملا رایگان است.
تنها یک کلیک برای اتصال به سرور های آن کافیست
بدون تنظیمات پیچیده
دارای تعداد زیادی سرور و پهنای باند پرسرعت
حفاظت از حریم خصوصی کاربران

Screenshot image

بدون نیاز به ثبت نام

نصب و استفاده از این برنامه بسیار ساده است، زیرا کافی است که این برنامه را نصب و اجرا کنید. سپس به سرعت و بدون ثبت نام یا ساختن حساب شخصی می توانید از این برنامه و سرور هایش به راحتی استفاده کنید.

مخفی نگه داشتن موقعیت شما در برنامه MileVPN

این برنامه امکان اتصال به ده ها سرور را برای شما فراهم می کند. همچنین با مخفی کردن IP واقعی شما و جایگزین کردن IP سروری که به آن متصل شده اید، مکان اصلیتان را مخفی نگه می دارد. بنابراین به کمک این برنامه هیچ کدام از فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *