دانلود فیلتر شکن رایگان MillenVPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان MillenVPN با لینک مستقیم

نصب وی پی ان MillenVPN بر روی گوشی سامسونگ

فیلتر شکن ‌ها از آن دسته برنامه‌ ها هستند. که وجودشان برای هر دستگاهی ضروری و واجب می‌ باشد. چرا که بدون آن ها شما نمی ‌توانید به بسیاری از خدمات اینترنتی دسترسی پیدا کنید. گزینه‌ های زیادی در بازار وجود دارند که شما می‌ توانید از آن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده کنید. اما یکی از این گزینه ‌ها MillenVPN نام دارد. زیرا دارای خدمات زیر می باشد.

سرور های سریع برنامه MillenVPN در سراسر نقاط جهان

این برنامه دارای تعداد زیادی سرور در سراسر نقاط جهان می ‌باشد. به همین دلیل است که احتمال برقراری اتصال شما در این برنامه بسیار بالا می‌ رود. و به احتمال زیاد خواهید توانست به کمک این برنامه از سد تمامی محدودیت ‌های اینترنتی از جمله محدودیت ‌هایی که بر سایت‌ ها و برنامه ‌های مختلف اعمال شده‌ اند، به راحتی عبور کنید.

رابط کاربری نامناسب در فیلتر شکن MillenVPN

این برنامه دارای یک نقطه ضعف است و آن هم رابط کاربری نامناسب این برنامه است. دلیل این امر عدم استفاده از زبان ‌های بین‌ المللی مانند انگلیسی است. که کار با این برنامه را بسیار سخت‌ تر کرده است.
زبان اصلی این برنامه به صورت پیش فرض چینی می‌ باشد. و به همین دلیل بسیاری از افراد نمی‌ توانند از این برنامه استفاده کنند. تا از خدماتش برای رفع انسداد انواع برنامه ‌ها استفاده کنند.

مرور ناشناس در هر زمان و مکان

شما به کمک این فیلتر شکن خواهید توانست که مرور ناشناس در اینترنت را تجربه کنید. چرا که از قابلیت تغییر موقعیت جهانی برخوردار است. و هنگامی که اتصال شما به سرور هایش برقرار می‌ شود. آی پی اصلی شما را با آی پی سروری که به آن متصل شده‌ اید جایگزین می‌ کند.
بدین ترتیب مکان اصلی شما بر همگان پوشیده می‌ شود و هیچ کدام یک از فعالیت‌ های آنلاینتان قابل ردیابی یا شناسایی نخواهد بود. و شما خواهید توانست مروری ناشناس در بستر اینترنت را با خیالی راحت تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *