دانلود فیلتر شکن MinaProNet VPN برای گوشی


دانلود فیلتر شکن MinaProNet VPN برای گوشی

دانلود فیلتر شکن مینا پرو نت وی پی ان نسخه جدید

همانطور که می‌ دانید امروزه شدت محدودیت ‌های اینترنتی بسیار افزایش پیدا کرده است. در نتیجه فیلتر شکن‌ های قدیمی و ضعیف دیگر توانایی دور زدن محدودیت ‌ها را ندارند. پس شما حتماً باید از فیلتر شکنی استفاده کنید که بتوانید از تمامی محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت عبور کنید. و به اینترنت نامحدود و بین‌ المللی دسترسی پیدا کنید. یکی از گزینه های موجود برای شما MinaProNet VPN می باشد.

Screenshot image

آیا فیلتر شکن MinaProNet VPN ارزش نصب کردن دارد؟

این فیلتر شکن خدمات وی پی ان را با کیفیت مطلوبی به کاربران ارائه می کند. البته این موضوع طبق ادعای سازندگان آن می باشد. اما به طور کلی این برنامه بیش از ۱۰۰ هزار بار توسط کاربران از گوگل پلی دانلود شده است. و توانسته است امتیاز ۴.۴ را از آن ها دریافت کند، که می تواند نشان از کیفیت این برنامه باشد.

سرور های پرسرعت با ترافیک کم

این برنامه دارای سرور های پرتعدادی در سراسر نقاط جهان می‌ باشد. این ویژگی باعث ایجاد یک پوشش جهانی می‌ شود. که به شما این امکان را می‌ دهد بتوانید در هر کجا از این برنامه استفاده کنید. ضمن اینکه به دلیل کاربران کم تعداد در این برنامه، ترافیک اعمال شده بر سرورها زیاد نیست. در نتیجه شما می‌ توانید بدون افت سرعت از این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت خصوصی و سایبری برنامه MinaProNet VPN

امنیتی که مینا پرو نت وی پی ان برای شما تامین می‌ کند بسیار بالا می‌ باشد. چرا که هم امنیت سایبری شما و هم امنیت حریم خصوصیتان هنگام استفاده از برنامه تضمین می شود. چرا که این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و باعث می‌ شود که خطر کمتری متوجه آن ها باشد. همچنین این برنامه به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی‌ کند و یا آن ها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد. در نتیجه امنیت حریم شخصی دستگاه شما در درجه بالایی قرار خواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *