دانلود فیلتر شکن Mingle Vpn برای ویندوز بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن Mingle Vpn برای ویندوز بدون قطعی

دانلود نسخه اصلی برنامه Mingle Vpn برای اندروید

به دلیل شرایط حاکم بر اینترنت کشور، کاربران دسترسی به بسیاری از خدمات جهانی را ندارند. برای مثال شما برای استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و غیره با مشکل روبه رو هستید. چرا که فیلترینگ شدیدی بر این برنامه‌ ها اعمال شده است و شما بدون استفاده از فیلتر شکن مناسب قادر به استفاده از این خدمات نخواهید بود. فیلتر شکن Mingle Vpn که یک برنامه قدرتمند و با سرعت بالا می باشد، تمامی ویژگی های یک فیلتر شکن درجه یک را دارا می باشد.

استفاده آسان از سرور های فیلتر شکن Mingle Vpn

شما برای استفاده از این برنامه نیازی به ثبت نام و ثبت اطلاعات خصوصی خود ندارید. و می توانید به صورت راحت، نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار از این فیلتر شکن و خدمات بی‌ نظیرش استفاده کنید.
دلیل استفاده راحت و ساده نسبت به سایر فیلتر شکن ها وجود رابط کاربردی و در عین حال ساده این برنامه می باشد. که سبب شده است تا شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های این برنامه متصل شوید. و از اینترنت پرسرعت و نامحدود برخوردار شوید.

Screenshot image

دریافت مروری ایمن و مطمئن با برنامه Mingle Vpn

این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و شما می توانید با متصل شدن به سرور های آن به صورت کاملاً ایمن و مطمئن به مرورگردی در اینترنت بپردازید و از خدمات مورد نیازتان لذت ببرید.
از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما و همچنین پنهان کردن آی پی حقیقی شما به منظور ایجاد بستری مناسب برای مرور ناشناس می باشد. در واقع شما به کمک این فیلتر شکن می توانید بدون اینکه هیچ کدام یک از فعالیت های شما قابل ردیابی باشد، از تمامی خدمات اینترنت بین الملل استفاده کنید. و بدون نگرانی از به سرقت رفتن اطلاعاتتان یا آسیب رسیدن به دستگاهتان از وب گردی لذت ببرید.

پشتیبانی حرفه ای

این فیلتر شکن برای ارائه خدمات بهتر دارای یک گروه پشتیبانی می باشد. که در هنگام بروز مشکلات می‌ توانید با این تیم تماس برقرار کنید و مشکل خود را حل کنید. تا بتوانید دوباره اتصالی سریع و قوی داشته باشید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *