روش استفاده از Mint VPN برای استفاده بی وقفه از یوتیوب


روش استفاده از Mint VPN برای استفاده بی وقفه از یوتیوب

نصب فیلتر شکن قوی و حرفه ای Mint VPN با لینک مستقیم

تمامی کاربران اینترنتی مخصوصا در ایران نیاز دارند تا یک فیلتر شکن ایده آل و پرسرعت را بر روی دستگاه خود نصب داشته باشند. چرا که شرایط حاکم بر اینترنت کشور به گونه‌ ای است. که بسیاری از خدمات دچار فیلترینگ شده اند و شما بدون استفاده از وی پی ان ‌ها نمی‌ توانید از خدمات بین ‌المللی استفاده کنید. بلکه فقط می توانید از خدمات داخلی برخوردار شوید. برنامه Mint VPN فیلتر شکنی است که خدمات وی پی ان را با کیفیتی بسیار بالا در اختیار شما قرار می دهد. و شامل ویژگی های زیر می شود:

آیا سرور های Mint VPN قوی و پرقدرت اند؟!

این برنامه از تعداد بسیار زیادی سرور برخوردار است. تا برای شما بهترین خدمات را فراهم کند. شما می‌ توانید با متصل شدن به هر کدام از این سرور ها به راحتی انواع خدمات فیلتر شده را رفع انسداد کنید و از آن ها استفاده کنید.

نحوه استفاده راحت از فیلتر شکن‌ Mint VPN

شما وقتی وارد برنامه می‌ شوید با دو گزینه مواجه خواهید شد. گزینه اول به شما می‌ گوید که با کلیک کردن بر روی آن می‌ توانید به سرور مورد نظر متصل شوید.
با زدن این دکمه شما به سروری که انتخاب کرده‌ اید در سریع‌ ترین زمان ممکن متصل خواهید شد. در مقابل این گزینه یک دکمه دیگر قرار دارد. که با فشردن آن به سریع ترین سرور متصل خواهید شد.

چرا با وجود رایگان بودن کیفیت این فیلتر شکن بالا است؟

این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در بازار است. اما با این حال از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. دلیل این امر این است که این برنامه در عوض رایگان بودن به شما تبلیغاتی را نشان می‌ دهد. در واقع به همین دلیل است که با وجود خدمات رایگان این برنامه بسیار پرسرعت است. و منبع درآمد این برنامه از طریق همین تبلیغات است.

همچنین محیط کاربری این برنامه بسیار ساده و در عین حال جذاب است و باعث می‌ شود شما هنگام استفاده از آن دچار خستگی و گیج شدن نشوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *