نصب فیلتر شکن Mirror VPN با لینک مستقیم برای اندروید


نصب فیلتر شکن Mirror VPN با لینک مستقیم برای اندروید

دریافت وی پی ان جدید Mirror VPN برای تلگرام

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که بتوانید به کمک آن محدودیت ‌های اینترنتی را در مدت زمان کوتاهی از بین ببرید. فیلتر شکن Mirror VPN می‌ تواند به شما کمک شایانی کند. بدون اینکه هیچگونه خطری برای دستگاه شما به وجود بیاورد. این برنامه را شما می‌ توانید به راحتی از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

سرور های موجود در کشور های اروپایی

این برنامه دارای سرور های متعدد در کشور های اروپایی مانند آلمان و همچنین فرانسه می‌ باشد. به گونه ‌ای که شما می‌ توانید با انتخاب یکی از آن ها از خدماتی که در این کشور ها وجود دارد و در کشورمان محدود شده است به راحتی استفاده کنید.

Screenshot image

امنیت برنامه Mirror VPN در چه لولی قرار دارد؟

در مورد امنیت این برنامه باید گفت که این فیلتر شکن داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ کند. در نتیجه امکان مرور ناشناس و مطمئن برای شما چندان امکان‌ پذیر نخواهد بود. همچنین گفتنی است امنیتی که این برنامه برای حریم خصوصی شما فراهم می‌ کند، بسیار بالا خواهد بود. چرا که نه اطلاعاتی از شما را با اشخاص ثالث همرسانی می‌ کند و نه اطلاعاتی از شما را ذخیره می‌ کند. تا شما در برابر خطرات احتمالی آسیب پذیر شوید.

محیط فیلتر شکن ‌Mirror VPN برای اتصال به چه صورت است؟!

این فیلتر شکن از طراحی مناسب و کاربرپسند برخوردار است. که باعث می‌ شود شما بتوانید بدون هیچ مشکلی از این برنامه استفاده کنید.
گفتنی است که طراحی جذاب این برنامه نیز باعث می‌ شود که استفاده از آن لذت بخش ‌تر شود.
برای استفاده از خدمات این برنامه شما کار آسانی را در پیش خواهید داشت. چرا که کافیست بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا برنامه به صورت خودکار به سریع‌ ترین سرور متصل شود.

Screenshot image

همچنین گفتنی است که به دلیل افت کیفیت برنامه، امتیاز آن به شدت کاهش پیدا کرده است. به گونه ‌ای که در نهایت امتیاز ۳ را از کاربران دریافت کرده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *