دانلود فیلتر شکن miVPN نسخه اصلی برای اندروید


دانلود فیلتر شکن miVPN نسخه اصلی برای اندروید

دانلود فیلتر شکن miVPN برای ویندوز

اگر به دنبال یک فیلتر شکن امن و سریع هستید ما به شما فیلتر شکن miVPN را معرفی می کنیم. زیرا این برنامه علاوه بر سرورهای پرقدرت و رایگانی که دارد امنیت شما را به طور کامل تضمین می کند. تا بتوانید به راحتی به هر سروری از این برنامه متصل شوید و تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. در نتیجه با روشن ماندن این برنامه هیچ سانسور و فیلترینگی برای شما باقی نمی ماند و میتوانید به تمام برنامه ها در هر کشوری دسترسی پیدا کنید. و از تمام داده های شخصی خود که در گوشی همراه یا کامپیوتر خود وجود دارد محافظت کنید.

روش اتصال به فیلتر شکن miVPN

کار با این فیلتر شکن بسیار آسان است و نیاز به تجربه اولیه ندارد. به صورتی که شما باید این برنامه را نصب کنید سپس با روشن کردن آن می توانید به راحتی به سرور های رایگان و پرقدرتش دسترسی داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که این برنامه نیاز به ثبت نام ندارد یعنی شما بدون در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی خود می‌توانید از سرور و امکاناتش استفاده کنید. به صورتی که کافی است کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اتصال شما برقرار شود. و اگر به برنامه نیاز نداشتید در یک چشم به هم زدن می توانید اتصال خود را قطع کنید.

Screenshot image

حفاظت از داده های شخصی توسط برنامه miVPN

بزرگترین خطری که فیلترشکن ها ممکن است برای شما ایجاد کنند به خطر افتادن اطلاعات شخصی شما است. زیرا هنگام استفاده از این برنامه ها اطلاعات و داده های شما در معرض دید افراد ناشناس قرار می گیرد. و ممکن است آنها از داده های شما سوء استفاده کنند. ولی این فیلتر شکن با رمزگذاری های پیشرفته و ایمن سازی اطلاعاتتان به شما تضمین می دهد تا هنگام مشاهده سایت ها و نصب برنامه ها کاملا ایمن بمانید. و هیچ شخص ناشناسی نمی تواند به اطلاعات خصوصی شما دست پیدا کند و آنها را به سرقت ببرد. بنابراین هنگام روشن ماندن این برنامه همیشه ایمن خواهید ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *