دریافت فیلتر شکن MobaVPN برای دستگاه سامسونگ


دریافت فیلتر شکن MobaVPN برای دستگاه سامسونگ

دانلود وی پی ان MobaVPN نسخه جدید و رفع مشکل شده

یکی از مشکلاتی که کاربران اینترنت در ایران با آن مواجه هستند و امکان برخورداری از خدمات اینترنت بین الملل را برای آن ها با اختلال همراه کرده است. فیلترینگی است که بر اینترنت این کشور اعمال شده است. و بسیاری از خدمات را از دسترس خارج کرده است.
در نتیجه همه کاربران نیاز به راه حلی برای حل این مشکل دارند. که می‌ توان گفت بهترین راه حل استفاده از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار است. اما همانطور که می‌ دانید با افزایش شدت محدودیت ‌ها بسیاری از فیلتر شکن ‌ها دچار افت کیفیت و سرعت شده اند. یکی از این برنامه ‌ها فیلتر شکن MobaVPN است.

دور زدن محدودیت ها به کمک سرور های پرتعداد برنامه MobaVPN

با وجود اینکه این برنامه دارای سرور های بسیار پر تعداد و سریع می‌ باشد. اما بسیاری از آن ها دیگر از کیفیت قدیم برخوردار نیستند. و به دلیل افزایش شدت محدودیت ‌ها دچار افت سرعت شدیدی شده اند. اما با این حال، گاهی اوقات اتصالی که برای شما برقرار می‌ شود می‌ تواند به شما برای دور زدن محدودیت ‌ها کمک کند.

Screenshot imageScreenshot imageScreenshot image

رفع انسداد وب سایت ها و برنامه های مختلف

در گذشته زمانی که سرور های این برنامه دچار افت کیفیت نشده بودند اتصالی که برای شما برقرار می‌ کردند بسیار پرسرعت بود. به طوری که شما می‌ توانستید به راحتی به کمک این برنامه انواع محدودیت ‌های اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را دور بزنید. و به سادگی از خدمات موجود در آن ها برخوردار شوید. اما امروزه به دلیل اینکه شدت محدودیت ‌ها افزایش پیدا کرده است. مقدار قدرت این برنامه کاهش پیدا کرده است.

امنیت بالای MobaVPN هنگام گشت و گذار کردن در اینترنت

هنگامی که شما به سرور های این برنامه متصل می‌ شوید و اتصال شما برقرار می‌ شود. این برنامه به کمک پروتکل‌ های امنیتی که دارد، برای شما اتصالی ایمن و قابل اعتماد را فراهم می‌ کند. برای مثال این برنامه داده‌ های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند، تا خطر کمتری امنیت شما را تهدید کند .ضمن اینکه امنیت حریم خصوصی شما تضمین شده باقی خواهد ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *