عبور از فیلترینگ با وی پی ان ملا


عبور از فیلترینگ با وی پی ان ملا

دانلود MOLLAH VPN برای سیستم عامل اندروید

عبور از فیلترینگ با وی پی ان ملا! قبول دارم که شاید ملا اسم عجیبی برای یه برنامه باشه و وقتی به فکر دانلود یه فیلترشکنیم، اگر به یه همچین اسمی برخورد کنیم، یکم تردید کنیم! ولی به هرحال با این وضعیت فیلترینگ چاره ای جز شناخت وی پی ان های مختلف نداریم! چون یه وقتایی میایم و میبینیم که وی پی انی که به طور ثابت ازش استفاده میکردیم، حالا از کار افتاده و نیازه که یه فیلترشکن جدید برای رد شدن از این فیلترینگ فراگیر انتخاب کنیم! بیاین با هم یه نگاهی به این ملا وی پی ان بندازیم!

نمای اولیه و رابط کاربری MOLLAH VPN

تم کلی برنامه شامل دو رنگ سبز و سفیده و سطح طراحی ظاهری نرم افزار میشه گفت که متوسط یا متوسط رو به پایینه! در هر صورت وقتی دارید با این وی پی ان کار میکنید، حس نمیکنید که میتونم با خیال راحت دکمه کانکت رو فشار بدم و با یه اتصال سریع و امن و پایدار روبه رو باشم! بیشتر یه حس سرگیجه ای به کاربر میده که این گزینه های وسط صفحه چی هستن آخه!

بعد از اتصال شما میتونید مدت زمانی که از اتصالتون گذشته، سرعت آپلود و سرعت دانلودتون رو ببینید که نکات مهمی هستن که باید جلوی چشم کاربر قرار بگیرن.

سرور هایی که شما را به سفری با مقصد اینترنت جهانی میبرند!

اولین نکته ای که در تصویر بالا به چشممون میخوره، اینه که در این وی پی ان دو نوع سرور موجوده! اولین نوع سرور های رایگانن که شما میتونید بدون پرداخت هیچ هزینه یا خرید اشتراکی از اون ها استفاده کنید. و دومین نوع از سرور ها هم سرورهای پریمیوم هستن که شما برای استفاده ازاین سرورها حتما باید اشتراک تهیه کنید. اینطور که خود سازنده برنامه توضیح داده، این وی پی ان از بیشتر از 50 نقطه مختلف در جهان، سرور برای کاربرانش آماده کرده تا به این سرورها متصل بشن و از اینترنت بدون سانسور بهره ببرن!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *