دانلود فیلتر شکن MOLLAH VPN برای استفاده از تلگرام


دانلود فیلتر شکن MOLLAH VPN برای استفاده از تلگرام

نصب وی پی ان جدید MOLLAH VPN برای گوشی اندوروید پایین

اگر به دنبال اینترنتی بدون محدودیت و بدون مشکل فیلترینگ هستید. حتماً باید یک فیلتر شکن مناسب را برای دستگاه خود دانلود و نصب کنید. گزینه ‌های زیادی در بازار وجود دارد که می‌ توانید از آن ها استفاده کنید. یکی از این برنامه ها فیلتر شکن MOLLAH VPN نام دارد. که این برنامه از طریق گوگل پلی قابل دانلود کردن نیز می‌ باشد.

سرور های مناسب برای برقراری اتصال

این برنامه از سرور های زیادی برخوردار است. که به دلیل تعداد کم کاربران به هیچ عنوان دچار افت سرعت و کیفیت نمی ‌شود. و شما می‌ توانید به راحتی در هر زمان و هر مکانی بدون اینکه دچار قطعی اتصال شوید به این سرور ها متصل شوید. و از سرعت و قدرت بالا برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها برخوردار شوید.

Screenshot image

استفاده ساده و آسان از برنامه MOLLAH VPN

شما برای استفاده از این برنامه و متصل شدن به سرور های آن کار سختی را در پیش نخواهید داشت. و در واقع بدون اینکه کار پیچیده ‌ای را انجام دهید می‌ توانید تنها با چند کلیک ساده به یکی از سرور ها به دلخواه و یا به صورت اتوماتیک متصل شوید. و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

امنیت برنامه MOLLAH VPN در چه سطحی قرار دارد؟

از لحاظ امنیت و حریم خصوصی این برنامه به هیچ عنوان هیچ گونه اطلاعاتی از شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌ گذارد. اما ممکن است یک سری از اطلاعات را به صورت خودکار ذخیره کند. که این موضوع اتفاق خوبی نمی‌ باشد. همچنین گفتنی است که رمزگذاری داده‌ ها هنگام انتقال توسط این برنامه صورت نمی ‌گیرد .که باز این مورد، این برنامه را نسبت به برنامه ‌های مشابه در این حوزه ضعیف تر خواهد کرد.

Screenshot image

نیاز به ثبت نام برای استفاده از خدمات دارد

در تصاویر این برنامه گزینه ‌ای وجود دارد به نام قسمت یوزرنیم و قسمت پسورد که این نشان از این می‌ باشد که شما برای استفاده از این برنامه نیاز دارید که در این برنامه ثبت نام کنید. و بدون انجام این کار احتمالاً نخواهید توانست که از خدمات این برنامه برخوردار شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *