دانلود فیلتر شکن monkey vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن monkey vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن قدرتمند مانکی وی پی ان برای اندروید

یکی از بهترین ابزارهای اینترنتی که ما می توانیم از آن برای دور زدن محدودیت های اینترنت استفاده کنیم، برنامه monkey vpn می باشد. این برنامه که یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد، از قدرت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که امکان دسترسی به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل را برای ما امکان‌ پذیر می‌ کند. و ما می توانیم به کمک این برنامه به هر محتوایی که به آن نیاز داریم در کسری از ثانیه دسترسی پیدا کنیم.

تماشای آنلاین ویدیوها به وسیله برنامه monkey vpn

امروزه بسیاری از ما در اوقات فراغتمان فیلم نگاه می کنیم. به گونه ای که ما می توانیم به کمک این فیلتر شکن به تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت های به روز و بین المللی بدون سانسور و با بالاترین کیفیت بپردازیم.

استفاده آسان از فیلتر شکن monkey vpn

از آنجایی که رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و کاربردی می باشد، ما برای استفاده از آن، کار بسیار آسانی در پیش خواهیم داشت. به گونه ای که تنها کاری که می بایست برای متصل شدن به برنامه انجام بدهیم، ورود به لیست سرور های برنامه می باشد. پس از ورود به لیست سرورها ما باید با توجه به سرعت نشان داده شده در کنار سرورها، سرور مورد نظرمان را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم. البته گفتنی است که انتخاب خودکار سرور ها نیز وجود دارد.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات

یکی از اقدامات امنیتی مانکی وی پی ان برای افزایش امنیت ما، رمزگذاری اتصالاتمان می باشد. به صورتی که این عمل را در بالاترین درجه امنیتی انجام می دهد و با عبور دادن اتصالاتمان از یک تونل رمزگذاری شده فوق العاده ایمن، آن ها را رمزگذاری می‌کند. از طریق این کار برای ما اتصالی غیر قابل نفوذ و ایمن ایجاد می شود. که هیچ شخص ثالثی قادر به هک کردن ما نخواهد بود. در نتیجه ما از تمامی خطرات احتمالی محافظت خواهیم شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *