دانلود فیلتر شکن رایگان Moon Vpn برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن رایگان Moon Vpn برای ویندوز

نسخه جدید برنامه مون وی پی ان برای اندروید

امروزه یکی از مشکلات بزرگ کاربران اینترنت محدودیت های زیادی است که به دلایل مختلف برای آن در نظر گرفته شده است که با فیلتر شکن Moon Vpn قابل حل است. این محدودیت ها باعث شده اند که کاربران به قسمتی از اینترنت که بعضا بسیار کاربردی نیز هستند دسترسی نداشته باشند. ولی این برنامه یکی از بهترین و پرقدرت ترین فیلترشکن هایی میباشد که به منظور ارائه خدمات به کاربران برای دور زدن محدودیت ها طراحی شده است.
همچنین با قابلیت های بی نظیری که مون وی پی ان دارد به شما کمک میکند به هر محتوایی که میخواهید به آن دسترسی داشته باشید با بالاترین سرعت برسید. و با دور زدن محدودیت های جغرافیایی از اینترنت بدون محدودیت و پر سرعت لذت ببرید.

مرور ناشناس و ایمن با برنامه Moon Vpn

هنگامی که شما به سرور های این فیلترشکن متصل میشوید آی پی شما به صورت خودکار تغییر پیدا میکند. این ویژگی سبب میشود که شما بتوانید مروری ناشناس داشته باشید و موجب میشود که هیچ کدام یک از فعالیت های اینترنتیتان قابل ردیابی نباشد. و از این بابت در امان خواهید بود.
همچنین این وی پی ان با پیکربندی یک کانال رمزگذاری شده و ایمن بین دستگاه شما و وب سایت مورد نظرتان با استفاده از فناوری شبکه خصوصی مجازی، یک اتصال ایمن و قابل اعتماد را برای امنیتتان فراهم می کند.

Screenshot image

فیلتر شکن Moon Vpn ،بدون محدودیت زمان و داده

شما برای استفاده از این برنامه هیچ محدویتی چه در زمان و چه در مقدار داده نخواهید داشت. و میتوانید هر زمان که میخواهید و بدون هیچ محدودیتی از این برنامه برای انجام کار های روزمرتان استفاده کنید. این امر موجب میشود که شما از فیلتر شکن های دیگری که در بازار موجود هستند بی نیاز شوید. پس کافی است این برنامه را با لینک های مستقیم نصب و با یک کلیک آن را روشن و استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *