دانلود فیلتر شکن MOON VPN Lite برای اندروید بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن MOON VPN Lite برای اندروید بدون قطعی

دانلود نسخه جدید فیلتر شکن مون وی پی ان لایت با لینک مستقیم

اگر به دنبال ابزاری هستید که دسترسی به تمام ظرفیت های اینترنت موجود در کشور را برای شما به امری ممکن تبدیل کند. فیلتر شکن MOON VPN Lite گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود. چون که این برنامه از سرعت و قدرت بالایی برخوردار است و درکنار این ویژگی ها امنیت سایبری شما را نیز تضمین می کند.

حفاظت از اطلاعات شما

این Vpn از پیشرفته‌ ترین روش‌ های رمزگذاری‌ اطلاعات، مانند رمزنگاری‌ ChaCha20 ،Poly1305 و BLAKE2 برای تسهیل امنیت اطلاعات تبادل شده کاربران استفاده می‌ کند. به طور ساده اگر بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم، این وی پی ان برای افزایش امنیت کاربران خود اتصالات آن ها را با بالاترین درجه امنیت رمزگذاری می کند. تا بتواند از کاربرانش در برابر خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیشان محافظت کند.

سرور های فراوان در فیلتر شکن MOON VPN Lite بدون قطعی

یکی از خصوصیات مهم و مثبت این وی پی ان این است که دارای تعداد زیادی سرور است . زمانی که تعداد سرورها زیاد باشد، گزینه‌ های بیشتری برای تعیین موقعیت مکانی در اختیار شما قرار دارد. این ویژگی سبب می شود که ‌هیچ ‏سروری به‌ دلیل تراکم زیاد کاربران و ارتباطات زیاد از دسترس خارج نشود. و یا حتی اگر یک سرور به دلایل دیگری از دسترس خارج شد، با سرور دیگر جایگزین شود.

Screenshot image

دسترسی به فیلتر شکن MOON VPN Lite با انواع اتصالات

علاوه بر ویژگی های گفته شده قابل ذکر است که این فیلتر شکن با WiFi، LTE، 3G، 4G و سایر حامل های داده تلفن همراه کار می کند. و نیازی به نوع خاصی از اینترنت برای برقراری اتصال ندارد.

صرفه جویی در حجم مصرفی

یکی از ویژگی های جالب و قابل توجه این برنامه در مقایسه با سایر فیلتر شکن ها این است. که برنامه ما به دلیل نوع ارتباطی که با سرور هایش برقرار می کند، حجم کمتری از اینترنت شما را مصرف می کند. بنابراین شما تا هنگامی که از این برنامه استفاده می کنید، می توانید در مصرف اینترنت خودتان صرفه جویی کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *