نحوه دانلود فیلتر شکن آمریکایی Moth VPN + رایگان


نحوه دانلود فیلتر شکن آمریکایی Moth VPN + رایگان

نصب وی پی ان فعال Moth VPN نسخه جدید

یکی دیگر از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار که شما می‌ توانید آن را برای دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. فیلتر شکن Moth VPN نام دارد. این برنامه نیز به کمک سرور های قدرتمندی که دارد می‌ تواند انواع محدودیت‌ ها را برای شما در مدت زمانی کوتاه دور بزند. و خدمات بین المللی فیلتر شده را پس از رفع انسداد برای شما قابل استفاده کند.

سرور های Moth VPN عامل اصلی کیفیت بالا

مهم ترین عاملی که باعث شده است این برنامه به یک فیلتر شکن مناسب جهت گشت و گذار کردن در اینترنت تبدیل شود. سرور های قدرتمند آن است.
این سرور ها که در آمریکا قرار دارند همگی از کیفیت بالا برخوردار هستند. همانطور که احتمالا می‌ دانید یکی از قوی ‌ترین سرور ها در هر فیلتر شکنی سرور هایی است که در آمریکا قرار دارد. این برنامه نیز در کشور آمریکا دارای چندین سرور مختلف است. که سرعت و قدرت لازم برای دور زدن محدودیت ‌ها را به شما هدیه می‌ کند.

خدمات رایگان و پرسرعت

یکی از نکات مثبت این برنامه این است که با وجود اتصالی که برای شما برقرار می‌ شود. و به شما این امکان را می‌ دهد که بتوانید به راحتی انواع محدودیت‌ ها را دور بزنید. این است که تمامی خدمات برنامه به صورت رایگان است.
بنابراین شما می‌ توانید بدون پرداخت هزینه از اینترنت جهانی استفاده کنید. اما در ازای این خدمات رایگان باید تبلیغات موجود در برنامه را تماشا کنید.

رابط کاربری ساده و اتصال راحت

این برنامه همچنین از محیطی بسیار ساده و راحت برخورده است. یعنی شما می‌ توانید بدون هیچ تجربه‌ ای از این فیلتر شکن و خدماتش برخوردار شوید.
برای انجام این کار می‌ توانید تنها با یک کلیک به وسیله اتصال خودکار به سرور ها متصل شوید. یا در صورت نیاز به سرور مورد نیازتان به صورت دستی متصل شوید.

دسترسی آسان به برنامه Moth VPN

شما می‌ توانید این برنامه را به راحتی از طریق برنامه گوگل پلی دانلود و نصب کنید. و از تمام خدمات با کیفیت آن بهره ‌مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *