دانلود فیلتر شکن MountVPN با لینک مستقیم + رایگان


دانلود فیلتر شکن MountVPN با لینک مستقیم + رایگان

برنامه نامحدود MountVPN برای کامپیوتر

برنامه MountVPN فیلتر شکنی رایگان و بدون قطعی می باشد، که امروزه چند هزار کاربر فعال را دارد. بدین معنا که امروزه تعداد زیادی از کاربران این فیلتر شکن را به عنوان برنامه دستگاه خود انتخاب کردند. و به کمک آن با دور زدن فیلترینگ و محدودیت های اعمال شده بر اینترنت به محتوای مورد نظرشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا می کنند. شما نیز می توانید با استفاده از این فیلتر شکن بی نظیر و پرقدرت به محتوای مورد نیازتان دسترسی پیدا بکنید.

رمزگذاری اتصالات شما توسط فیلتر شکن MountVPN

این وی پی ان برای محافظت از دستگاه شما و همچنین اطلاعات شما، اتصالاتتان را رمزگذاری می‌کند. و از این طریق از دستگاه و اطلاعات خصوصی شما محافظت به عمل می ‌آورد. در واقع این عمل برای شما اتصالی ایمن و غیرقابل نفوذ فراهم می‌ کند. که شما را در برابر خطرات احتمالی نظیر حمله اشخاص ثالث مانند هکرها و غیره محافظت می کند. شما می توانید با این ویژگی که این برنامه داراست، با خیال راحت و آسوده به هر سایت و برنامه‌ ای که می‌ خواهید، سربزنید. و از خدمات آن ها بهره‌ مند شوید. بدون اینکه نگران باشید مشکل و خطری شما و دستگاهتان را تهدید می کند.

Screenshot image

استفاده از برنامه MountVPN بدون محدودیت

نکته قابل توجه در مورد این برنامه رایگان بودن آن است. این برنامه بر خلاف سایر فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار که دارای محدودیت های خاصی نظیر محدود بودن تایم استفاده و حجم مصرفی دارند. محدودیتی ندارد و شما می توانید به هر مقداری که می خواهید، در هر زمان از شبانه روز از این برنامه استفاده کنید. در واقع این برنامه شما را از سایر فیلتر شکن های دیگر که برای برخورداری از خدمات آن ها باید اشتراک آن ها را با قیمت های زیاد تهیه کنید، بی نیاز می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *