دانلود فیلتر شکن Mox VPN برای سیستم عامل اندروید


دانلود فیلتر شکن Mox VPN برای سیستم عامل اندروید

نصب وی پی ان Mox VPN با لینک مستقیم

یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت‌ ها استفاده کنید. فیلتر شکن Mox VPN نام دارد. این برنامه که به راحتی از طریق گوگل پلی قابل دانلود و نصب بر روی انواع دستگاه های اندرویدی می‌ باشد. می‌ تواند گاهی اوقات قدرت لازم برای دور زدن انواع محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند.

سرور های موجود در برنامه Mox VPN چه سرعتی دارند؟!

همانطور که گفته شد این برنامه تنها گاهی اوقات می‌ تواند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای شما فراهم کند. چرا که این برنامه از سرور های چندان با کیفیتی برخوردار نیست. و سرور های آن به گونه ‌ای هستند. که گاهی اوقات یک کیفیت بالا را به شما ارائه می‌ کند و گاهی اوقات دچار افت سرعت و کیفیت می‌ شوند.

Screenshot image

رابط کاربری ساده ی برنامه Mox VPN برای تمام کاربران

این برنامه همچون سایر فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که برای جلب رضایت کاربران خدمات ساده ‌تر را انتخاب کرده اند. از یک رابط کاربری ساده و کاربردی برخوردار است. به گونه ‌ای که شما می‌ توانید تنها با یک کلیک به صورت اتوماتیک به سرور های این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

نامناسب برای انجام بازی های آنلاین

از آنجایی که این برنامه گاهی اوقات دچار افت کیفیت و سرعت می‌ شود. گزینه مناسب برای انجام بازی‌ های آنلاین نخواهد بود. چرا که در بازی ‌های آنلاین ما نیاز داریم که پینگمان به صورت دائم در پایین‌ ترین حالت ممکن باشد. بنابراین با این خصوصیات، این فیلتر شکن گزینه ای مناسب برای شما نخواهد بود.

امنیتی مناسب را برای حریم خصوصی خود کسب کنید:

این برنامه از امنیت بالایی در حوزه حریم خصوصی برخوردار است. چرا که با توجه به سیاست ‌هایی که دارد به هیچ عنوان هیچ گونه نظارتی بر سوابق ما انجام نمی‌ دهد و آن ها را ذخیره نمی‌ کند. یا آن ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌ دهد. تا شما بتوانید به راحتی یک مرور ایمن و مطمئن را تجربه کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *