چگونه فیلتر شکن Mrx VPN را در سامسونگ نصب کنیم


چگونه فیلتر شکن Mrx VPN را در سامسونگ نصب کنیم

دانلود فیلتر شکن نامحدود Mrx VPN نسخه رفع مشکل شده

فیلتر شکن Mrx VPN یک وی پی ان نسبتاً پرطرفدار بود. که با افزایش شدت محدودیت‌ ها از دسترس خارج شد و کیفیت خدماتش به شدت کاهش پیدا کرد. به گونه ‌ای که در اکثر مواقع نمی‌ تواند شرایط لازم برای دسترسی به اینترنت بین الملل را برای شما فراهم کند.

مشاهده عدم برقراری اتصال به سرور های Mrx VPN

همانطور که در فیلم مشاهده کردید زمانی که به لیست سرور ها مراجعه می‌ کنید و می‌ خواهید یکی از سرور ها را به عنوان سرور مقصد انتخاب کنید. به هیچ عنوان اتصالی برای شما ایجاد نمی‌ شود و عملاً این برنامه به صورت غیر فعال می‌ باشد.

خدمات رایگان همراه با تماشای تبلیغات

این برنامه خدماتش را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می ‌داد و برای ارائه خدمات هیچ هزینه ‌ای را از آن ها دریافت نمی ‌کرد. اما در ازای این فعالیت شما می‌ باید تبلیغات این برنامه را نگاه می‌ کردید. که هم اکنون با وجود عدم فعالیت نیز همچنان تبلیغات به شما نمایش داده می‌ شود.

امنیت نامناسب Mrx VPN برای استفاده از کاربران ایرانی

همانطور که می‌ دانید امنیت ویژگی بسیار مهمی است که یک فیلتر شکن ایده ‌آل باید حتماً از آن برخوردار باشد. اما امنیت این برنامه نیز در سطح پایینی قرار دارد. چرا که برخلاف بسیاری از فیلتر شکن ‌های موجود در بازار داده‌ های شما هنگام انتقال رمزگذاری نمی‌ شوند. همین دلیل باعث می‌ شود که آسیب پذیری شما در برابر خطرات احتمالی هنگام انجام فعالیت ‌های آنلاین بسیار افزایش پیدا کند و مرور شما همراه با ریسک بالایی باشد.

Screenshot image 5

همانطور که گفته شد این برنامه دیگر از کیفیت پیشین برخوردار نیست و سرور های آن اکثراً غیر فعال شده‌ اند. و به همین دلیل کاربران به این برنامه امتیاز بسیار پایینی داده اند. به طوری که امتیاز آن در گوگل پلی به ۲.۴ که یک امتیاز بسیار ضعیف است رسیده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *