دانلود فیلتر شکن Mx Tunnel Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن Mx Tunnel Vpn برای اندروید

دانلود فیلتر شکن ام ایکس تونل وی پی ان به صورت رایگان برای ویندوز

یکی از راه حل ها برای دسترسی به اینترنت آزاد و بدون محدودیت استفاده از فیلتر شکن Mx Tunnel Vpn می باشد. این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار است که با سرورهای پرسرعتی که در اختیار کاربران قرار می‌ دهد. برای آن ها این امکان را فراهم می کند. تا آن ها بتوانند با اتصالی پایدار و قدرتمند در سریع ترین زمان ممکن به محتوای مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنند. همچنین به علت طراحی ساده ای که این برنامه دارد به سادگی می توانید از خدمات این برنامه به صورت رایگان بهره مند شوید.

امنیت تضمین شده با فیلتر شکن Mx Tunnel Vpn

از دیگر نقاط قوت این برنامه امنیت بسیار بالای آن می باشد. به طوری که کاربران می‌توانند با استفاده از این برنامه با خیالی راحت و آسوده در تمامی سایت ها و برنامه های مسدود شده گشت و گذار کنند. و از محتوای مورد نیاز آن بهره مند شود. این برنامه از پروتکل های امنیتی گوناگونی استفاده می‌ کند. یکی از اقدامات مهم برای افزایش امنیت کاربران توسط این برنامه رمزگذاری اتصالات کاربران می باشد. با رمزگذاری اتصالات کاربران برای آن ها اتصالی ایمن و مطمئن فراهم می شود. و از این طریق این برنامه از کاربران در برابر خطرات احتمالی مراقبت می کند.

Screenshot image

مرور ناشناس و مطمئن توسط برنامه Mx Tunnel Vpn

یکی دیگر از ویژگی‌ های مثبت ام ایکس تونل وی پی ان فراهم کردن شرایطی است. که با استفاده از آن کاربران می‌ توانند مروری مطمئن و ناشناس را در بستر اینترنت تجربه کنند. این برنامه با پنهان کردن آی پی حقیقی کاربران و معرفی آی پی سروری که کاربر به آن متصل شده است. به عنوان آی پی حقیقی بستری را فراهم می کند که کاربران بتوانند با خیالی راحت به صورت ناشناس در اینترنت گشت و گذار کنند. چرا که به کمک این ویژگی هیچکدام یک از فعالیت های شما قابل ردیابی نخواهد بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *