دانلود فیلتر شکن Mysterium VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Mysterium VPN با لینک مستقیم

فیلتر شکن اندروید Mysterium VPN رایگان

امروزه در کشور ما ایران به دلیل افزایش محدودیت های اینترنتی و فیلترینگ دسترسی به بسیاری از خدمات مهم و کاربردی برای کاربران ممکن نیست. ولی رفع انسداد و دسترسی به همه سایت ها و برنامه های فیلتر شده بدون هیچ گونه نگرانی در مورد محدودیت های جغرافیایی توسط فیلتر شکن Mysterium VPN امکان پذیر است. در واقع این برنامه با دور زدن فایروال ها و قفل سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی به محتوا و خدمات آن ها را برای شما ممکن میکند. همچنین فعالیت های آنلاین شما را کاملا ایمن و ناشناس میکند تا خطرات احتمالی ناشی از نظارت بر فعالیت های آنلاین شما از بین برود.
شما با استفاده از این وی پی ان میتوانید تمامی کار های روز مره خود را به سادگی، با سرعت بالا و با خیالی آسوده انجام بدهید.

هدف اصلی فیلتر شکن Mysterium VPN

این وی پی ان به منظور ارائه بهترین خدمات و هدیه کردن اینترنتی آزاد و بدون محدودیت به کاربران طراحی و ساخته شده است. این فیلتر شکن با ایجاد یک تونل خصوصی از طریق اینترنت و رمزگذاری اتصالات شما با اتصالی پایدار و ایمنی که ایجاد میکند به سرور های امن برای ارتباطات شما متصل میشود. به طوری که همانطور که گفته شد تمام داده‌ هایی که از طریق این تونل عبور می‌ کنند رمزگذاری میشوند. تا هیچ شخص ثالثی نتواند اطلاعات شما را به سرقت ببرد و از شما سو استفاده کند .

Screenshot image

افزایش سرعت با فیلتر شکن Mysterium VPN

یکی از ویژگی های مهم و کاربردی این وی پی ان سرعت بالای آن می باشد. که برای شما اتصالی پایدار را به ارمغان می آورد. دلیل اصلی سرعت بالای آن وجود سرور های با کیفیت و متعدد میباشد. که پهنای باند و سرعت شما را افزایش میدهند. و می توانید به هر سروری که میخواهید با یک ضربه متصل شوید و هیچ محدودیتی برای مرور نخواهید داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *