دانلود برنامه Napsternet VPN برای گوشی همراه


دانلود برنامه Napsternet VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن رایگان Napsternet VPN نسخه مود شده

در کشور ما فیلتر شکن‌ های متعددی وجود دارد که بعضی از آن ها خودشان سرور دارند و ما به راحتی می‌ توانیم به آن ها متصل شویم. ولی بعضی از آن ها دارای سرور نمی‌ باشند. اما خودمان باید در آن ها سرور قرار دهیم. این موضوع باعث می‌ شود که ما متناسب بر نوع نیاز خود و اینترنتمان بتوانیم سرور های پرسرعت را در این برنامه‌ ها قرار دهیم و از آن ها استفاده کنیم. یکی از این برنامه‌ ها در این زمینه فیلتر شکن رایگان Napsternet VPN می‌ باشد. که ما در آن می‌ توانیم کانفینگ‌ های مختلف و پرسرعت را قرار دهیم. و با ایمنی بسیار عالی از این برنامه برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنیم.

قرار دادن کانفینگ های مختلف در برنامه Napsternet VPN

این فیلتر شکن خود سرور ندارد و شما برای اینکه اتصالتان را برقرار کنید باید کانفینگ‌ های مختلف را از سایت‌ ها یا برنامه‌ های مختلف دانلود یا حتی پرسرعت‌ ترین آن ها را خریداری کنید. سپس با وارد کردن در این برنامه می‌ توانید اتصالی پرسرعت برای خود ایجاد کنید.
همچنین کانفینگ‌ هایی که در این برنامه قرار می‌ دهید ذخیره می‌ شود و شما می‌ توانید لیستی از آن ها داشته باشید تا در هر زمان که بخواهید بتوانید با یک ضربه به آن ها متصل شوید.
شما می‌ توانید کانفینگ‌ های ذخیره شده خود را ادیت، حذف و حتی با دیگران به اشتراک بگذارید. یعنی وقتی آن ها را در برنامه سیو می‌ کنید قابلیت‌ های متعددی در آن به وجود می‌ آید. که علاوه بر اتصال به آن ها می‌ توانید کارهای مختلفی انجام دهید.

Screenshot image

وضعیت خود را در برنامه Napsternet VPN تماشا کنید

همچنین در این برنامه شما می‌ توانید وضعیت خود را به سادگی تماشا کنید. یعنی وقتی به یکی از کانفینگ‌ های این برنامه متصل شدید، می‌ توانید متوجه شوید که چه مقدار از آن استفاده کرده‌اید و مقدار اینترنت دانلودی خود را متوجه شوید. علاوه بر آن وقتی به یکی از این کانفینگ‌ ها متصل شدید، می‌ توانید به سادگی سرعت خود را مشاهده کنید. تا بفهمید همین کانفینگ برای شما مناسب است یا آن را باید عوض کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *