نصب راحت NaroVPN برای اینترنت رایتل + آموزش


نصب راحت NaroVPN برای اینترنت رایتل + آموزش

فیلتر شکن تازه ارائه شده NaroVPN برای اندروید

برنامه NaroVPN فیلتر شکنی است که به تازگی به بازار ارائه شده است و فوق العاده ناشناخته می باشد. به طوری که تنها ۵۰ نفر این برنامه را دانلود و نصب کرده اند.
پس نمی‌ توان نتیجه گرفت که این برنامه در چه سطحی قرار دارد تا زمانی که آن را نصب کنیم.
ما برای راحتی کار کاربران این برنامه را نصب کردیم و در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. گفتنی است که این برنامه از فیلتر شکن های قوی موجود در گوگل پلی می باشد.

خدمات رایگان بدون نیاز به هزینه کردن

ما می‌ توانیم بدون اینکه هزینه‌ ای را پرداخت کنیم. این فیلتر شکن را بر روی دستگاه خود نصب کنیم. چرا که این برنامه یکی از فیلتر شکن های رایگان‌ موجود در گوگل پلی است.
به طور کلی رایگان بودن یکی از فاکتور هایی است. که کاربران هنگام انتخاب فیلتر شکن در نظر دارند. چرا که قیمت وی‌ پی‌ ان‌ های پولی بسیار افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل کاربران به دنبال فیلتر شکن ‌های رایگان هستند.

مشاهده سرور های کم تعداد و غیر فعال در NaroVPN

همانطور که در فیلم مشاهده خواهید کرد، هنگامی که به لیست سرور های این برنامه مراجعه می‌ کنیم. با تعداد بسیار محدودی سرور مواجه می‌ شویم.
به طوری که تنها سه سرور در لیست سرور ها وجود دارد. که ما تک تک آن ها را بررسی کردیم و همانطور که مشاهده کردید هیچکدام یک از این سرور ها قادر به برقراری اتصال برای ما نیستند. پس عملا ما باید از نصب این برنامه صرفه نظر کنیم.

احتمال فعال بودن فیلتر شکن NaroVPN با سایر اینترنت ها

البته گفتنی است که احتمال دارد این برنامه با سایر اینترنت ‌ها کار کند اما همانطور که مشاهده کردیم. با اینترنت خانگی هیچ اتصالی برای ما به وجود نخواهد آمد.
پس باید با اینترنت‌ های همراه نیز این برنامه را امتحان کرد تا نظر قطعی داد. چرا که بسیاری از فیلتر شکن ها با بعضی از اینترنت ها سازگاری ندارند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *