دانلود فیلتر شکن NC VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن NC VPN برای کامپیوتر

دانلود برنامه NC VPN برای اندروید

اگر دوست دارید سرور های دلخواه خود را در یک فیلتر شکن وارد کنید و بر اساس نیاز خود محدودیت‌ ها را از بین ببرید. برنامه NC VPN می‌ تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. زیرا به جز سرور های خود برنامه، شما به راحتی می‌ توانید کانفینگ‌ های دلخواه خود را در این برنامه وارد کنید. و با تغییر آدرس آی پی خود به کشور دیگر مروری نامحدود در کشور داشته باشید. علاوه بر آن این برنامه محیطی کاملاً ناشناس برای شما ایجاد می‌ کند تا بتوانید تمامی کارهای مورد نیازتان را انجام دهید.

از چه سرور هایی می توان در برنامه NC VPN استفاده کرد؟!

۱_ اولین گروه از سرورها، سرور های خود برنامه هستند که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرند. و شما می‌ توانید با کلیک بر روی آن ها اتصالی پایدار و پرقدرت برای خود ایجاد کنید.
۲_ دومین گروه سرور هایی هستند که شما خودتان باید در این برنامه اضافه کنید. یعنی باید کانفینگ آن ها را خریداری یا دانلود کنید و با وارد کردن اطلاعات کامل آن، این عمل را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که برای انجام این کار شما باید در این برنامه ثبت نام کنید. و رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید تا بتوانید سرور دلخواه خود را در این برنامه ثبت کنید.

Screenshot image

حفاظت از رمز های عبور ما

این فیلتر‌ شکن با ایمنی بسیار بالایی که دارد این ضمانت را به شما می دهد تا از اطلاعات و رمزهای عبور شما کاملاً محافظت کند. همچنین داده‌ های شما را رمزگذاری می‌‌کند. تا بتوانید با خیال راحت از سرور های موجود در این فیلتر شکن استفاده کنید. و در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف فعالیت‌ های خود را انجام دهید. همچنین وقتی از این برنامه استفاده می‌‌ کنید، متوجه می‌ شوید که این برنامه آدرس آی پی کشور شما را کاملاً مخفی نگه می‌ دارد.

Screenshot image

فیلتر شکن NC VPN تنها یک وی پی ان ساده نیست بلکه خدمات نامحدودی را در اختیار شما می‌ گذارد. که با نصب آن می‌ توانید با آن ها آشنا شوید و از گزینه‌ های مختلف این برنامه برای انجام کارهای دیگر خود استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *