دانلود فیلتر شکن جدید NDEV TLS VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن جدید NDEV TLS VPN برای آیفون

فیلتر شکن نامحدود NDEV TLS VPN برای کامپیوتر

اگر می‌ خواهید به مروری با کیفیت در کشور دست پیدا کنید و در این حال تمام محدودیت‌‌ها را از بین ببرید، فیلتر شکن NDEV TLS VPN به شما کمک می‌ کند. چون این برنامه از سرور های پرسرعتی برخوردار است و با استفاده از ویژگی‌ های مختلفش می‌ تواند به شما در دسترسی به سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف کمک کند. پس با خیال راحت می توانید این فیلتر شکن را برای خود توسط لینک های مستقیم نصب کنید.

دسترسی سریع و راحت به سرور های برنامه NDEV TLS VPN

رابط کاربری این برنامه بسیار ساده و کاربردی می باشد. و ما می توانیم تنها با چند کلیک ساده به سرور های آن متصل شویم و از خدمات این فیلتر شکن بینظیر استفاده کنیم. در واقع این برنامه با حذف منو های پیچیده و اضافه رابط کاربری خود را بهینه کرده است و به ما این امکان را می‌ دهد که در سریع ترین زمان ممکن به سرور های آن متصل شویم.

نماگرفت

استفاده از خدمات سرگرم کننده

یکی از مزیت‌ های خوب این فیلتر شکن قوی این می باشد که به دلیل قدرت و سرعت بالای آن می توانیم با متصل شدن به سرور هایش از انواع خدمات مسدود شده استفاده کنیم. برای مثال می توانیم به راحتی به تماشای آنلاین فیلم و سریال از سایت های بین المللی بپردازیم. یا می توانیم با رفع انسداد بازی های فیلتر شده به راحتی از آن ها برای سرگرم کردن خود استفاده کنیم. همچنین با دور زدن محدودیت های اعمال شده در شبکه های اجتماعی فیلتر شده، امکان ارتباط با دیگران برای ما در هر کشوری فراهم می شود.

تعویض آدرس IP اصلی به کشوری دیگر

شما هنگام استفاده از سرور های رمزگذاری شده برنامه NDEV TLS VPN می‌ توانید موقعیت مکانی خود را پنهان کنید. به این صورت که این برنامه به صورت خودکار آدرس آی پی اصلی شما را با سروری که به آن متصل شده‌اید عوض می‌ کند. تا افراد ناشناس متوجه مکان اصلی شما نشوند و شما بتوانید به مروری خصوصی دست پیدا کنید.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *