دانلود فیلتر شکن NeedVPN برای اندروید + جدید


دانلود فیلتر شکن NeedVPN برای اندروید + جدید

لینک مستقیم فیلتر شکن NeedVPN بدون قطعی

با فیلترینگ اعمال شده بر اینترنت همه کاربران نیاز به فیلتر شکنی قدرتمند و سریع دارند. فیلتر شکنی که بتواند قدرت لازم برای مقابله با محدودیت‌ های اینترنتی را برای آن ها فراهم کنند. یکی از گزینه‌ های مناسب برای این منظور فیلتر شکن NeedVPN می‌ باشد. که شما می‌ توانید آن را از طریق لینک‌ های مستقیم دانلود و نصب کنید.

نصب آسان فیلتر شکن NeedVPN بر روی دستگاه های خود

همان طور که گفته شد نصب این فیلتر شکن و استفاده از قابلیت‌ های آن بسیار آسان است. به صورتی که شما می توانید، به راحتی به یکی از سرور های این برنامه متصل شوید. همچنین لازم به ذکر است که برای استفاده از خدمات این برنامه شما لازم نیست ثبت نام کنید و مراحل طولانی را برای این کار انجام دهید. در نتیجه کار کردن با آن بسیار آسان‌ تر می‌ شود.

Screenshot image

محافظت از موقعیت مکانی واقعی

این برنامه با امنیت بسیار بالای خود به ما امکان مروری مطمئن و ایمن را می‌ دهد. همچنین دارای اقدامات متعددی برای افزایش ایمنی است یکی از اقدامات آن برای افزایش امنیت شما، فراهم کردن شرایط لازم به منظور مروری ناشناس در اینترنت می‌ باشد. برای این منظور موقعیت جغرافیایی شما را پنهان می‌ کند. و آن را با یک آی پی ناشناس جایگزین می‌ کند. در نتیجه تا زمانی که از این برنامه استفاده می کنید. فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی و شناسایی نخواهد بود.

سرور های پرقدرت NeedVPN موجود در کشور های مختلف

سرور های این فیلتر شکن در نقاط مختلف جهان پراکنده شده‌ اند. تا شما بتوانید در هر کجا که بخواهید به سادگی، به یکی از بهترین‌ سرور های موجود در آن متصل شوید. و مروری آزادانه در اینترنت را تجربه کنید. این سرور ها برای شما به کمک پوشش جهانی خود، اتصالی پایدار و پرسرعت را به ارمغان می آورند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *