دانلود لینک مستقیم Nesso VPN نسخه به روز


دانلود لینک مستقیم Nesso VPN نسخه به روز

نصب برنامه Nesso VPN سازگار با انواع اینترنت ها

فیلتر شکن Nesso VPN یک ابزار مناسب جهت دسترسی به خدمات فیلتر شده می‌ باشد. که برای کاربران ایرانی به بازار ارائه شده است. و این کاربران می‌ توانند به کمک استفاده از خدمات برنامه از جمله سرور های قوی آن، به انواع خدمات مورد نیازشان که به دلیل فیلترینگ از دسترس خارج شده ‌اند، دسترسی پیدا کنند.

۱_ جدید و تازه نفس

این برنامه به تازگی به بازار ارائه شده است و تعداد کاربران آن بسیار کم می‌ باشد. به گونه ‌ای که تنها ۱۰۰۰ نفر از آن به عنوان فیلتر شکن دستگاه خود استفاده می‌ کنند.
ضمن اینکه گفتنی است از آنجایی که تازه به بازار ارائه شده است دارای خدمات به روز و بسیار پرقدرت است و بهترین اتصال را برای شما فراهم خواهد کرد.

۲_ دارای زبان فارسی

همانطور که گفته شد برنامه Nesso VPN بیشتر برای کاربران ایرانی به بازار ارائه شده است. به همین دلیل برای راحتی کار این کاربران قابلیت انتخاب زبان فارسی نیز قرار داده شده است. که شما می‌ توانید با مراجعه به قسمت مربوطه به راحتی زبان پیش فرض برنامه را به فارسی تغییر دهید و راحت‌ تر از این برنامه استفاده کنید.

Screenshot image 5

۳_ برنامه Nesso VPN برای انواع اپراتور اینترنت

این برنامه یکی از بزرگ ترین مشکلات کاربران را حل کرده است. همانطور که می‌ دانید اکثر کاربران فیلتر شکن ‌های موجود در اینترنت تنها با نوع خاصی از اینترنت فعال هستند. اما این برنامه با تمامی اینترنت‌ های سیم کارت یعنی همراه اول، رایتل و ایرانسل سازگاری دارد. که شما می توانید با این اینترنت ها از خدمات وی پی ان موجود در برنامه استفاده کنید.

۴_ دریافت امتیاز بالا

این برنامه از امتیاز بالایی برخوردار است و این را امتیازی که کاربران به این برنامه داده ‌اند نشان می‌ دهد. به طوری که کاربران امتیاز ۴.۶ را برای این فیلتر شکن بسیار مناسب ثبت کرده اند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *