دانلود فیلتر شکن NetBird P2P VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن NetBird P2P VPN با لینک مستقیم

دانلود و استفاده از برنامه NetBird P2P VPN رایگان

امروزه تعداد زیادی از فیلتر شکن‌ های ناشناس به بازار اضافه شده اند. چرا که با افزایش شدت محدودیت ‌ها شرکت‌ های سازنده وی پی ان تعداد زیادی فیلتر شکن را به بازار ارائه کرده اند. اغلب، اینگونه فیلتر شکن‌ های ناشناس دارای خدمات ضعیف هستند. و نمی‌ توانند قدرت و سرعت لازم برای دور زدن محدودیت‌ ها را برای ما فراهم کنند. یکی از این فیلتر شکن‌ های ناشناس برنامه NetBird P2P VPN می‌ باشد.

Screenshot image

قدرت سرور های موجود در برنامه NetBird P2P VPN

همانطور که می‌ دانید مهم ترین ویژگی هر فیلتر شکنی سرور های آن می‌ باشد. اما از کیفیت سرور های این برنامه اطلاعاتی در دسترس نیست. پس نمی ‌توان نظری در مورد سرور ها و سرعت اتصال به وجود آمده توسط این برنامه داد.

پشتیبانی مناسب

این برنامه از پشتیبانی مناسبی برخوردار است و راه‌ های ارتباطی بسیاری را برای شما قرار داده است. تا بتوانید در صورت بروز مشکل و یا پیش آمدن سوال، مشکل به وجود آمده را با این تیم پشتیبانی در میان بگذارید و پاسخ مشکل را دریافت کنید.

Screenshot image

استفاده راحت از خدمات موجود در برنامه NetBird P2P VPN

از آنجایی که این برنامه یک رابط کاربری ساده و مناسب دارد، استفاده از آن کاری بسیار ساده خواهد بود. به طوری که شما می‌ توانید تنها با چند کلیک ساده به سرور های آن متصل شوید. و در صورت برقراری اتصالی پرقدرت از خدمات فیلتر شده به راحتی استفاده کنید.

تامین امنیت شما در این فیلتر شکن

از آنجایی که این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند. امنیت نسبتا مناسبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. همچنین گفتنی است که این برنامه هیچگونه اطلاعاتی را با اشخاص ثالث همرسانی نمی ‌کند. اما متاسفانه ممکن است یک سری از اطلاعات را ذخیره کند. که ممکن است به امنیت شما آسیب برساند.

این برنامه به طور کلی تنها هزار بار توسط کاربران مختلف در گوگل پلی دانلود شده است. بنابراین در مورد کیفیت آن نمی‌ توان نظر چندانی داد و برای شما بهتر است از فیلتر شکن‌ های محبوب ‌تر استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *