دانلود فیلتر شکن پرسرعت NetDoctor VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن پرسرعت NetDoctor VPN برای آیفون

دانلود نسخه مود شده برنامه نت دکتر وی پی ان

اگر می خواهید تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید و به راحتی به برنامه های فیلتر شده در کشور دسترسی پیدا کنید. کافی است برنامه NetDoctor VPN را بر روی گوشی همراه یا کامپیوتر خود نصب کنید. این برنامه دارای سرور های قدرتمندی در سراسر جهان می باشد که با اتصال به هر کدام از آنها می توانید مروری ایمن و نامحدود را تجربه کنید. علاوه بر آن هیچگاه امنیت شما با اتصال به این برنامه به خطر نمی افتد و همیشه ناشناس خواهید ماند.

رمزگذاری اطلاعات خصوصی توسط NetDoctor VPN

هنگام بازدید از سایت ها اطلاعات خصوصی و موقعیت مکانی شما اولین چیزی است که در معرض خطر قرار دارد. و ممکن است توسط اشخاص ناشناس به سرقت برود. اما با اتصال به یک فیلتر شکن قوی می توانید این مشکل را از بین ببرید. البته همه فیلتر شکن ها از امنیت بالایی برخوردار نیستند و ممکن است اطلاعات شما را بدزدند. اما این برنامه که ما به شما معرفی میکنیم دارای رمزگذاری های پیشرفته ای است. و تمام داده‌های شما را رمزگذاری می کند تا همیشه مروری امن و ناشناس داشته باشید.

Screenshot image

اتصال به سرور های رایگان و نامحدود برنامه NetDoctor VPN

تمام سرور هایی که این برنامه در اختیار شما می‌گذارد کاملا رایگان بوده و برای اتصال به آنها لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید. بلکه می توانید هر سروری را که میخواهید انتخاب کنید و با یک کلیک بر روی آن به سادگی متصل شوید. همچنین اتصال به سرورهای این برنامه محدودیت زمانی ندارد یعنی شما می توانید در هر زمان و هر کجا به این برنامه متصل شوید و بدون قطع شدن اتصالتان در هر سایت و برنامه ای گشت و گذار کنید. و فیلم های مورد نظرتان را با کیفیت و سرعت بالا تماشا کنید. البته تمام این موارد با حفاظت بالا انجام می شود تا هیچ خطری شما و اطلاعات مرورتان را تهدید نکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *