دانلود برنامه جدید Netphone VPN برای گوشی سامسونگ


دانلود برنامه جدید Netphone VPN برای گوشی سامسونگ

نصب وی پی ان فعال Netphone VPN از گوگل پلی

امروزه فیلتر شکن‌ های زیادی به صورت روزانه به بازار ارائه می‌ شوند. یکی از این فیلتر شکن ‌ها که عمر چندان زیادی در بازار ندارد و بسیار ناشناخته نیز می‌ باشد. برنامه Netphone VPN نام دارد که ما می‌ توانیم آن را برای دستگاه اندرویدی خود از طریق برنامه گوگل پلی تهیه کنیم.

لازم به ذکر است این برنامه از سرور های فعال و قدرتمند برخوردار است. که امکان استفاده شما از خدمات فیلتر شده را فراهم می‌ کنند.
شما می‌ توانید با استفاده از این برنامه انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.
همچنین گفتنی است به دلیل تعداد کم کاربران این برنامه، شما دچار افت کیفیت و سرعت نخواهید شد. چرا که ترافیک کاربران بسیار محدود خواهد بود.

Screenshot image

خدمات رایگان و بدون هزینه

شما برای دانلود این برنامه از گوگل پلی و یا سایر منابع نیازی به پرداخت هزینه ندارید. همچنین می توانید به صورت رایگان از خدمات موجود در برنامه استفاده کنید و از سرعت بالا لذت ببرید.

اتصال به سرور ها در برنامه Netphone VPN محدود است:

همانطور که گفته شد این برنامه یکی از فیلتر شکن ‌های رایگان موجود در بازار است. اما مشکلی که هنگام استفاده از این برنامه به آن بر می‌ خورید محدودیت‌ هایی است که برای استفاده از این برنامه تعریف شده است. برای مثال این برنامه دارای محدودیت زمانی است و اتصال شما پس از مدت زمان مشخصی قطع می‌ شود.

Screenshot image

رمزگذاری حرفه ای Netphone VPN جهت افزایش ایمنی داده ها:

این برنامه داده ‌های شما را هنگام انتقال رمزگذاری می‌ کند و از این بابت یک اتصال مطمئن و غیر قابل نفوذ را برای شما فراهم می‌ کند. ضمن اینکه برای حفظ حریم خصوصی شما به هیچ عنوان اطلاعات شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار نمی‌ دهد و بر روی آن ها نظارتی انجام نمی‌ دهد. تا بتوانید به صورت مطمئن در اینترنت مرورگردی کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *