دانلود فیلتر شکن NewNode Vpn نسخه جدید 


دانلود فیلتر شکن NewNode Vpn نسخه جدید 

دانلود برنامه نیو نود وی پی ان برای اندروید

بزرگترین مشکلی که کاربران اینترنت در ایران با آن روبه رو هستند. محدودیت های بیش از اندازه ای است که بر روی اینترنت اعمال شده است. و کاربران را از بسیاری از خدمات جهانی که بسیار سودمند هستند محروم کرده است. برنامه NewNode Vpn فیلتر شکنی بی نظیر و با سرعت بالاست. که با دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ به شما امکان دسترسی به محتوای سایت ها و برنامه های مسدود شده را می دهد. شما با استفاده از این برنامه می توانید تمامی کارهای روزمره خود را به راحتی انجام دهید. برای مثال میتوانید به تماشای آنلاین فیلم و سریال با بالاترین کیفیت بپردازید.با این برنامه بدون اینکه با افت سرعت مواجه شوید می توانید به راحتی از اینترنت پرسرعت و نامحدود لذت ببرید.

سرعت بی نظیر و بالای فیلتر شکن NewNode Vpn

همانطور که گفته شد این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. که به شما امکان می دهد تمامی کارهای اینترنتی خود را با سرعت بالا و به سادگی انجام دهید. مهم ترین دلیل سرعت بالای این وی پی ان بهره بردن این برنامه از سرور های باکیفیت و متعدد است. این سرور ها که با ایجاد یک پوشش جهانی باعث افزایش سرعت و پهنای باند شما می شوند. به شما این امکان را می‌ دهند که تجربه ای بی نظیر از اینترنت پرسرعت و نامحدود را تجربه کنید.

Screenshot image

مروری ناشناس و ایمن با برنامه NewNode Vpn

امنیت بالا یکی دیگر از مهمترین ویژگی های برنامه نیو نود وی پی ان می باشد. این برنامه تدابیر بسیاری را در راستای افزایش امنیت کاربران خود در نظر گرفته است. تا کاربران بتوانند با خیال راحت این برنامه را به عنوان فیلتر شکن گوشی خود انتخاب کنند. و از آن برای کارهای روزمره خود استفاده کنند. یکی از این اقدامات فراهم کردن بستری است که با استفاده از آن کاربران بتوانند به مرور ناشناس بپردازند. در واقع این برنامه هنگام اتصال شما به سرور هایش آی پی حقیقی شما را پنهان می‌کند. و آی پی سروری را که به آن متصل شده اید. به عنوان آی پی شما معرفی می کند. این ویژگی سبب می‌شود که فعالیت‌های آنلاین شما غیرقابل ردیابی شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *