دانلود NewZealand VPN با لینک مستقیم


دانلود NewZealand VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلترشکن نیوزیلند برای اندروید

دانلود NewZealand VPN با لینک مستقیم! سلام رفقا چطورید؟ شاید تا حالا به نیوزیلند سفر نکرده باشید ولی با دانلود فیلترشکن نیوزیلند میتونید به سرورهاش متصل شید و آی پی آدرس اونجا رو داشته باشید!

فیلترشکن نیوزیلند یه فیلترشکن رایگانه. گرچه معمولا به وی پی ان های رایگان خوشبین نیستم ولی اگر به دنبال وی پی ان های رایگان میگردید نیوزیلند میتونه یکی از گزینه های شما باشه! البته زود تصمیم نگیرید چون نکات دیگه ای هم وجود داره. طبق ادعای توسعه دهندگان این برنامه، این وی پی ان سریعه – پایداره و ایمن! کمک میکنه وقتی دارید تو فضای انلاین میگردید و کاراتون رو انجام میدید، امنیت بالاتری داشته باشید و از شر هکرها و جاسوس ها و کلاهبردار ها یکم بیشتر در امان باشید. مثل همه وی پی ان های دیگه به عبور از فیلترینگ کمک میکنه و باعث میشه بتونید به دنیای اینترنت آزاد به صورت ناشناس دسترسی داشته باشید. اینترنت آزاد یکی از معانیش میتونه دسترسی یه وبسایت ها و برنامه های فیلتر شده باشه که این روزا اتفاقا تعدادشون هم کم نیست و کمتر کسی این روزا بدون وی پی ان ها کارش راه میفته!

با وای فای و اینترنت تلفن همراه سازگاری داره و سرور های زیادی از کشور های دیگری به غیر از نیوزیلند هم در این برنامه وجود داره که میتونید ازشون استفاده کنید. تو این وی پی ان خبری از ثبت نام کردن و کارهای دست و پا گیر مثل لاگین کردن به اکانتتون نیست و به سادگی یه کلیک میتونید به وی پی انتون متصل شید.

البته این وی پی ان از گوگل پلی بسیار کم دانلود شده و تعداد دانلودش فقط و فقط بیشتر از هزارتاست ولی به این نکته توجه داشته باشید که این وی پی ان تازه کار هم هست و نمیشه ازش انتظار تعداد دانلود بالا هم داشت. ضمن اینکه این وی پی ان، وی پی ان معروفی هم نیست.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *