دانلود فیلتر شکن NextGen VPN برای اندروید + نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن NextGen VPN برای اندروید + نسخه جدید

لینک دانلود فیلتر شکن NextGen VPN برای کامپیوتر

نصب یک فیلتر شکن قدرتمند و سریع می تواند به ما برای گشت و گذار سریع تر و دسترسی به انواع خدمات محدود شده کمک کند. فیلتر شکن NextGen VPN که برای این منظور ساخته شده است را می توانیم بر روی دستگاه خود نصب کنیم. در واقع این برنامه با به کارگیری بهترین خدمات وی پی ان، اتصال لازم برای مبارزه با انواع محدودیت ‌ها را برای ما فراهم می‌ کند. که ما می توانیم این برنامه را از طریق لینک های مستقیم یا گوگل پلی نصب کنیم.

برنامه NextGen VPN دارای سرعت بالا

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این فیلتر شکن را به برنامه ای مناسب تبدیل می کند، کیفیت بالای سرور های آن می باشد. این سرور ها که علاوه بر کیفیت بالا، پرتعداد نیز هستند. در سراسر نقاط جهان پراکنده شده اند و برای ما سرعت لازم برای دور زدن انواع محدودیت ‌ها را فراهم می‌ کنند. اما ما می‌ توانیم در هر کجا به کمک پوشش جهانی این برنامه به این سرور ها متصل شویم. و از اینترنت بین الملل و بدون محدودیت برخوردار شویم.

نماگرفت

خدمات نامحدود فیلتر شکن NextGen VPN

تمامی خدمات موجود در این برنامه علاوه بر اینکه رایگان هستند و ما نیاز به پرداخت هزینه برای برخورداری از آن ها نداریم. به صورت نامحدود نیز ارائه می‌ شوند و هیچ گونه محدودیت زمانی و حجمی برای استفاده از آن ها وجود ندارد. ضمن اینکه گفتنی است، کیفیت خدمات موجود در این برنامه به اندازه فیلتر شکن های معروف و اکانت پولی فیلتر شکن های دیگر نیست. اما کیفیت قابل قبولی را برای مروری راحت در اینترنت دارا می باشد.

امکان پنهان کردن موقعیت مکانی

ما می ‌توانیم هنگام متصل شدن به سرور های این برنامه بدون اینکه مرور آنلاین ما در اینترنت قابل ردیابی و شناسایی باشد، گشت و گذار کنیم. دلیل این ویژگی امنیت بالای این برنامه می باشد. که به کمک تکنولوژی تغییر موقعیت جهانی، آی پی اصلی ما را با جایگزین کردن آن با یک آی پی ناشناس، پنهان می‌ کند. و اجازه دسترسی افراد ثالث به موقعیت اصلی ما را نمی دهد.

نماگرفت


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *