دانلود NexTIN VPN از گوگل پلی برای مرور پنهان


دانلود NexTIN VPN از گوگل پلی برای مرور پنهان

نصب NexTIN VPN با لینک دانلود مستقیم به صورت رایگان

یکی دیگر از فیلتر شکن‌ هایی که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن انواع محدودیت‌ های اینترنتی استفاده کنید. برنامه NexTIN VPN می‌ باشد. این برنامه که از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. به شما این امکان را خواهد داد که بتوانید انواع محدودیت ‌ها را در زمان کوتاهی دور بزنید.

دریافت خدمات نامحدود در فیلتر شکن NexTIN VPN

این برنامه به شما سرعتی نامحدود را هدیه می‌ کند. ضمن اینکه استفاده از خدمات آن نیز به صورت نامحدود خواهد بود. چرا که این برنامه هیچگونه محدودیتی برای استفاده از سرور هایش در نظر نگرفته است. و شما می‌ توانید در هر زمان و هر مکانی، به هر مقدار که می‌ خواهید از این برنامه برای دور زدن فیلترینگ ‌ها استفاده کنید.

Screenshot image

مرور ناشناس در اینترنت

این برنامه از قابلیت تغییر موقعیت جهانی برخوردار است. این ویژگی باعث می‌ شود که شما بتوانید یک مرور ناشناس و مطمئن را در اینترنت تجربه کنید. چون هنگامی که به سرور های این برنامه متصل می‌ شوید. جایگزین آی‌ پی حقیقی شما می‌ شود و بدین ترتیب هیچ کدام از فعالیت‌ های شما در اینترنت مشخص نخواهد شد.

رفع انسداد انواع خدمات فیلتر شده

این برنامه به کمک قدرت بالایی که دارد می‌ تواند به شما این امکان را بدهد که انواع برنامه‌ های فیلتر شده را در مدت زمان کوتاهی دور بزنید. به دلیل قدرت بالای این برنامه فرقی نمی‌ کند که سایت یا برنامه ‌ای که شما می‌ خواهید رفع فیلتر بکنید. چه محدودیتی را متحمل شده است، چرا که این برنامه قادر است انواع فیلترینگ را دور بزند.

رضایت کاربران از فیلتر شکن NexTIN VPN

این برنامه به طور کلی بیش از ۵۰ هزار بار توسط کاربران مختلف دانلود و نصب شده است. و توانسته است امتیاز مناسب ۴.۶ را از آن ها دریافت کند. که نشان از کیفیت بالای برنامه و سرعت بی‌ نظیر آن می‌ باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *