دریافت Next Tunnel VPN برای اینترنت همراه اول


دریافت Next Tunnel VPN برای اینترنت همراه اول

نصب برنامه Next Tunnel VPN نسخه مود شده

اگر به دنبال فیلتر شکن به روز و قدرتمند هستید، تا بتوانید به خدمات فیلتر شده دسترسی پیدا کنید. می‌ توانید برنامه Next Tunnel VPN را برای دستگاه خود انتخاب کنید. چرا که این برنامه علاوه بر قدرت بالایی که دارد، دارای توانایی بالا برای از بین بردن انواع مسدودیت‌ ها نیز می باشد. همچنین به دلیل امنیت بالای آن، می‌ توانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

استفاده از خدمات نامحدود و بدون مشکل

همانطور که می‌ دانید هنگام استفاده از بسیاری از فیلتر شکن ‌ها محدودیت‌ های مختلفی برای شما تعریف شده است. و شما می‌ توانید تا مدت زمانی مشخص و یا مقدار حجمی معین از آن برنامه استفاده کنید.
اما این برنامه چنین قابلیتی را ندارد، بلکه شما می‌ توانید تمامی خدمات این برنامه را به صورت نامحدود و بدون اینکه مدت زمانی مشخص برای شما تعیین شده باشد، استفاده کنید. و در هر زمان به هر مقدار از خدماتش برنامه بهره مند شوید.

Screenshot image

سرور های قدرتمند برنامه Next Tunnel VPN برای دسترسی به محدودیت ها

مهم ترین عاملی که این برنامه را به یک گزینه مناسب تبدیل می‌ کند. سرور های بسیار پرقدرت آن است. در واقع سرور های یک فیلتر شکن است که قدرت آن را تعیین می‌ کند. که این برنامه از سرور هایی با تعداد مناسب و کیفیت بالا برخوردار می‌ باشد.
به همین دلیل شما می‌ توانید در هر کجا به خدمات وی پی ان به کمک این برنامه دسترسی داشته باشید. و انواع فیلترینگ اعمال شده بر سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را از بین ببرید. پس از آن، از محتواهای موجود در آن ها برخوردار شوید.

Screenshot image

استفاده ساده و راحت از هر نوع خدمات برنامه Next Tunnel VPN

یکی دیگر از ویژگی‌ های این برنامه رابط کاربری مناسب و راحت آن است. طراحان این برنامه رابط کاربری فیلتر شکن را به گونه ‌ای طراحی کردند. که بتوانید بدون اینکه دچار سردرگمی شوید، به راحتی از سرور های این برنامه کمک بگیرید و محدودیت‌ ها را از بین ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *