دانلود برنامه اندروید Next VPN رایگان


دانلود برنامه اندروید Next VPN رایگان

فیلتر شکن نکست وی پی ان نسخه اصلی

یکی‌ از فیلتر شکن‌ های با کیفیت در کشور ما که در گوگل پلی توانسته است امتیاز ۴.۲ را دریافت کند، برنامه Next VPN می‌ باشد. این فیلتر‌‌شکن با قابلیت‌ های متعددی که دارد نیاز کاربران را رفع می‌‌ کند. و باعث می‌ شود که بتوانیم تمامی محدودیت‌ ها را با بهترین کیفیت و سرعت از بین ببریم. تمام محدودیت‌‌ های موجود در کشور تنها با اتصال به سرور‌ های پرسرعت این برنامه که به گونه‌ های مختلف در اختیار ما قرار می‌ گیرد، امکان‌‌ پذیر می‌ شود. که در ادامه بیشتر به این موضوع می‌ پردازیم.

Screenshot image

انواع سرور های فیلتر شکن Next VPN

۱_ سرور های معمولی

اولین سری سرور در این فیلتر شکن، سرور های عادی هستند که در کشور های مختلف وجود دارند. و ما می‌ توانیم با توجه به سرعت آن ها به هر کدام که می‌ خواهیم متصل شویم و به صورت پایدار و نامحدود مرور خود را انجام دهیم.

۲_ سرور های وی آی پی

دومین سری، سرور های مخصوص هستند که این سرور ها رایگان نیستند و ما برای برخورداری از آن ها حتماً باید آن ها را خریداری کنیم. همچنین لازم به ذکر است که این سرور ها سرعتشان نسبت به سرور های رایگان بیشتر است.

ویژگی خوبی که این برنامه دارد این است که یک گزینه در این برنامه وجود دارد که ما می‌ توانیم با تماشا کردن یک ویدیو، به سرور های وی‌ آی‌ پی بدون پرداخت هزینه متصل شویم. به گونه‌ای که بر سر راه ما سه تا ویدیو وجود دارد. تا ما با تماشای یکی از آن ها بتوانیم به سادگی به سرور مورد نظر خود متصل شویم.

Screenshot image

ویژگی های برتر سرور های پرمیوم

سرعت و کیفیت بالاتر
دریافت امنیت بیشتر
تماشای ویدیو ها با کیفیت بالاتر
دریافت ۳۰ مکان دیگر برای اتصال به سرور ها
رفع انسداد قوی ترین فیلترینگ ها

Screenshot image

دریافت محیطی ایمن

ویژگی دیگری که این فیلتر شکن دارد برقراری اتصالی ایمن برای ما می‌ باشد. یعنی هنگامی که ما به سرور های این برنامه متصل می‌ شویم، به صورت خودکار تمام داده‌ های ما ایمن و خصوصی می شود. و بدون اینکه افراد ناشناس بتوانند موقعیت مکانی ما را ردیابی کنند می‌ توانیم با تغییر آدرس آی پی خود فعالیت‌ های مورد نیازمان را به سادگی انجام دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *