دانلود فیلتر شکن اندروید Nice Vpn


دانلود فیلتر شکن اندروید Nice Vpn

لینک مستقیم نایس وی پی ان برای آیفون

دریافت یک فیلتر شکن خوب برای هر فردی برای گوشی همراه یا کامپیوتر یک نیاز ضروری است که شما می توانید با دریافت فیلترشکن Nice Vpn این نیاز را برآورده کنید.
در صورتی که با اتصال به سرورهای این برنامه دیگر هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. و می توانید تمام سایت های موجود در سراسر کشور را باز کنید و از تمام خدمات آن استفاده کنید . و هر چیزی را که می خواهید از این سایت ها دانلود کنید.

روش نصب و استفاده از فیلتر شکن Nice Vpn

روش استفاده از این برنامه به این صورت است که شما باید نسخه جدید نایس وی پی ان را دانلود کنید. سپس بدون نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری از آن استفاده کنید. فقط باید سرور مورد نظرتان را از یکی از کشورهای موجود در این برنامه انتخاب کنید و با یک ضربه بر روی آن اتصال ایمن خود را برقرار کنید. اگر اتصال شما ضعیف شود برنامه به صورت خودکار اتصال به سرور را از بین می‌برد. و شما را به یک سرور قدرتمند و سریع تر دیگر متصل می کند.

استفاده آسان از فیلتر شکن Nice Vpn

استفاده از این برنامه بسیار آسان است به گونه‌ای که پس از نصب باید برنامه را باز کنید و بر روی سرور دلخواهتان ضربه بزنید. در این صورت شما به راحتی متصل شده اید و می توانید به هر سایت مسدود شده ای دسترسی پیدا کنید. همچنین برای قطع کردن آن دوباره باید همه مراحل گفته شده را طی کنید.
بنابراین شما می توانید با نصب نسخه جدید این برنامه از تمام امکاناتش که با آن آشنا شدید استفاده کنید. همچنین برنامه کاملا رایگان است و حجم کمی را بر روی گوشی شما اشغال می کند. پس با خیال راحت آن را نصب و استفاده کنید.

Screenshot image

سرور های امن

برنامه نایس وی پی ان، با رمزگذاری های پیشرفته ای که انجام می دهد به شما اطمینان می‌دهد تا امنیتتان تضمین شود. در نتیجه می توانید با خیال راحت هر سروری از این فیلتر شکن را انتخاب کنید و به آن متصل شوید، بدون اینکه امنیت شما به خطر بیفتد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *