دانلود فیلتر شکن Niche VPN با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن Niche VPN با لینک مستقیم

نصب برنامه جدبد Niche VPN از گوگل پلی

فیلتر شکن Niche VPN یکی از وی پی ان‌ های موجود در گوگل پلی است. که خدمات باکیفیتی را در اختیار کاربران قرار می‌ دهد.
شما می‌ توانید با دانلود و نصب این برنامه برای دستگاه اندرویدی خود از طریق گوگل پلی به راحتی از تمامی محدودیت ‌های اینترنتی عبور کنید و از خدمات مورد نیازتان برخوردار شوید.

شرط فعال بودن برنامه Niche VPN

این برنامه تنها در یک صورت برای شما کارآمد خواهد بود. و در غیر این صورت اصلاً به درد نخواهد خورد و آن هم شرایطی است که اینترنت شما با سرور هایش سازگاری داشته باشد. و بتواند از طریق اینترنتی که شما دارید یک اتصال پایدار و مناسب را ایجاد کند. در غیر این صورت این فیلتر شکن هیچ اتصالی برای شما فراهم نخواهد کرد و عملاً بی‌ استفاده خواهد بود.

Screenshot image

امکان مرور ناشناس و مخفی در اینترنت

این برنامه آی پی حقیقی شما را پنهان می‌ کند و آن را با آی‌ پی سروری که به آن متصل شده ‌اید که یک مکان غیر واقعی است جایگزین می‌ کند.
در این شرایط تمامی فعالیت‌ های آنلاین شما غیر قابل ردیابی خواهد بود. و شما می‌ توانید با خیالی راحت از تمامی خدمات فیلتر شده حتی در صورت ممنوع بودن نیز استفاده کنید.

اتصال ساده به سرور های موجود در برنامه Niche VPN

این برنامه همچنین دارای قابلیت اتصال خودکار است که مسیر اتصال شما به سرورها را بسیار کوتاه ‌تر می‌ کند. و امکان استفاده از خدمات برنامه را تنها با یک کلیک برای شما ممکن خواهد کرد. به طور کلی رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا و جالب می‌ باشد.

Screenshot image

مناسب برای انجام هر نوع بازی در کشور

اگر از اینترنت مناسبی استفاده کنید این برنامه گزینه بسیار مناسب برای انجام بازی ‌های آنلاین خواهد بود. چرا که هنگام برقراری اتصال پینگ شما را به شدت کاهش می‌ دهد. و یک گیم پلی زیبا و روان را ضمن دور زدن محدودیت‌ های بازی مورد نظر برای شما فراهم خواهد کرد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *