دانلود فیلتر شکن اندروید NicVpn نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن اندروید NicVpn نسخه جدید

دانلود برنامه سریع و امن نیک وی پی ان برای کامپیوتر

برنامه NicVpn یکی از بهترین فیلتر شکن هایی است که شما می توانید از آن برای مقابله با محدودیت‌ های اعمال شده بر اینترنت استفاده کنید. این برنامه با سرعت بالایی که از آن برخوردار است تجربه بهتر از مرورگردی در اینترنت را در اختیار شما می‌گذارد. و شما می توانید با استفاده از این برنامه از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین المللی برخوردار شوید. و به هر محتوایی در هر سایت و برنامه‌ ای که می‌ خواهید دسترسی پیدا کنید.

استفاده از شبکه های اجتماعی توسط برنامه NicVpn

یکی از قابلیت های مهم و کاربردی این برنامه رفع فیلترینگ شبکه‌ های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و واتساپ می باشد. شما به کمک این برنامه می توانید فیلترینگ اعمال شده بر این شبکه‌ های اجتماعی را دور بزنید. تا بتوانید به کمک این برنامه از خدمات بینظیر شبکه های اجتماعی برخوردار شوید.

Screenshot image

استفاده بدون محدودیت

شما برای برخورداری از خدمات این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت و می توانید به صورت نامحدود از این برنامه و خدمات بی‌نظیرش استفاده کنید. این ویژگی ، این اپلیکیشن را نسبت به سایر فیلتر شکن های موجود در بازار برتری می دهد. چرا که بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار که استفاده از آن ها رایگان می باشد، دچار محدودیت های مختلفی هستند. برای مثال برخی از آن ها دچار محدودیت های زمانی و حجمی می باشند.

Screenshot image

رابط کاربری بی نظیر برنامه NicVpn

نیک وی پی ان یکی از بهترین رابط های کاربری را در بین فیلتر شکن های موجود در بازار دارد، و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. چرا که در این برنامه دیگر خبری از منوهای پیچیده نیست و تنها با یک کلیک می توانید به سرور های بی نظیر این برنامه متصل شوید. و با سرعت عالی و نامحدودی که برای شما فراهم می شود از خدمات اینترنتی گوناگون استفاده کنید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *