دانلود VPN Night Turbo برای اندروید


دانلود VPN Night Turbo برای اندروید

دانلود فیلترشکن نایت توربو با لینک مستقیم

دانلود VPN Night Turbo برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان دیگه که قراره با همدیگه بریم سراغ بررسیش تا ببینیم دانلود کردنش میرزه یا نه!

این وی پی ان در بررسی اولیه یسری ویژگی خوب داره و یسری ویژگی بد! ما این ویژگی ها رو بهتون میگیم و تصمیم گیری راجع به دانلود کردن یا نکردن این وی پی ان با خودتون! اولین ویژگی مثبتی که میشه راجع به این وی پی ان گفت اینه که این وی پی ان، برای اولین بار در سال 2019 روی گوگل پلی برای دانلود قرار گرفته. یعنی دقیقا 4 سال پیش. اما آخرین آپدیت این برنامه مربوط به همین امساله و این نه تنها نشون دهنده بروز بودن و آپدیت بودن برنامست، بلکه حتی نشون میده تیم سازنده این وی پی ان هم برنامشون رو رها نکردن و هنوز بعد از گذشت 4 سال دارن واسش آپدیت میدن!

اما ویژگی منفی اینجاست که این وی پی ان از 2019 تا الان فقط نزدیک به 5000 بار دانلود شده که تعداد دانلود پایینی برای یه وی پی ان نسبتا قدیمیه. ولی از اونطرف نمره ای که کاربران براش در گوگل پلی ثبت کردن، نمره 4.2 بوده که نسبتا نمره خوبی به حساب میاد!

از طرف دیگه این وی پی ان برای اینکه بتونه عملکرد صحیح و مناسب خودش رو داشته باشه، باید نسخه اندروید دستگاهتون 7 و بالاتر باشه که خب این یعنی احتمالا این وی پی ان روی گوشی های قدیمی با مشکلاتی مواجه میشه.

از نظر ظاهری هم طراحی خوبی روی این وی پی ان صورت گرفته و هم در بخش طراحی لوگو هم در بخش طراحی داخلی نرم افزار و هم در طراحی بنر ها و … همگی از یه طراحی یکپارچه و مدرن و نسبتا زیبا بهره میبره که میشه گفت نمره قابل قبول رو میگیره. و در نهایت این برنامه در آخرین آپدیتش یسری از باگ هایی رو که داشته هم برطرف کرده!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *