دانلود Night VPN برای اندروید


دانلود Night VPN برای اندروید

دانلود فیلترشکن نایت (شب) با لینک مستقیم

دانلود Night VPN برای اندروید! سلام رفقا حالتون چطوره؟ امروز اومدیم با یه وی پی ان که همونطور که از اسمش مشخصه، حال و هوای شب هم داره!

همونطور که مشاهده میکنید، طراحی داخلی نرم افزار دقیقا جوری طراحی شده که حس و حال شب رو داشته باشه! این وی پی ان این تم رو برای برنامش با استفاده از تم رنگی تیره و فونت های نازک و … انجام داده!

این وی پی ان برای دانلود در گوگل پلی قرار گرفته و تا الان موفق شده بیشتر از 100 هزار دانلود فعال داشته باشه و نمره 4.1 رو از کاربران دریافت کنه! اصولا شما میتونید از این وی پی ان در مواقع مختلف استفاده کنید. دلیل اصلی استفاده ما از وی پی ان ها عموما گذر از فیلترینگه! ما برای اینکه بتونیم از برنامه ها وبسایت های کاربردی و بدردبخوری که اکثرشون این روزها در کشور ما فیلتر هستن استفاده کنیم، باید از وی پی ان ها کمک بگیریم! اما این تنها استفاده وی پی ان ها نیست! وی پی ان ها برای امنیت بیشتر کاربران در دنیای اینترنت و فضای مجازی هم استفاده میشن! وی پی ان ها ایپی ادرس اصلی شما رو مخفی میکنن و به شما یه آی پی ادرس از سروری که بهش متصل میشین بهتون اختصاص میدن تا هویتتون همچنان برای دیگران ناشناس بمونه! یا مثلا وقتی که قصد دارید به یه منبع وایفای نا معتبرمتصل میشید، استفاده از وی پی ان میتونه باعث کاهش احتمال درز اطلاعات شما بشه و این یعنی امنیت بیشتر!

حالا نایت وی پی ان میتونه گزینه شما برای انتخاب وی پی انتون باشه!

حتما و حتما قبل از دانلود این وی پی ان قسمت دسترسی هایی که این وی پی ان از گوشیتون نیاز داره رو مطالعه کنید! چون به نظر نمیاد دسترسی هایی که این وی پی ان اعلام کرده نیاز داره، دسترسی های عادی یه وی پی ان معمولی باشه و در نهایت تصمیم دانلود کردن یا نکردن این وی پی ان با خودتونه!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *