دانلود فیلتر شکن NINE VPN با لینک مستقیم برای آیفون


دانلود فیلتر شکن NINE VPN با لینک مستقیم برای آیفون

فیلتر شکن پرسرعت ناین وی پی ان برای کامپیوتر بدون قطعی

شما با استفاده از فیلتر شکن NINE VPN می توانید به راحتی به وب سایت ها و برنامه های مسدود شده که تا قبل از استفاده از این برنامه به آن ها دسترسی نداشتید، وارد شوید. و از محتوای آن ها به صورت کاملا نامحدود و بدون پرداخت هزینه در هر کشوری که هستید با سرور های پرسرعتش بهره مند شوید.

بالا بردن امنیت اطلاعات شما

اگر به دنبال این هستید تا هنگامی که به مرور گردی در اینترنت مشغول هستید، دستگاه و اطلاعات شخصی شما در امنیت باشد. به سراغ برنامه ی خوبی آمده اید. این برنامه یکی از بهترین و ایمن ترین دستیار های اینترنتی می باشد. در‌ واقع این وی پی ان برای افزایش امنیت کاربران خود اتصالات آن ها را رمزگذاری می کند. با این کار برای کاربران اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ فراهم می شود. این ویژگی از کاربران در برابر خطرات احتمالی هنگام ورود به سایت های مخرب محافظت میکند.

برنامه NINE VPN فیلتر‌ شکنی بهینه

ناین وی پی ان یکی از اقتصادی ترین فیلتر شکن های موجود در بازار است. چرا که نسبت به سایر فیلتر شکن ها، حجم اینترنت کمتری مصرف می‌‌ کند. همچنین در مقایسه با بسیاری از فیلتر شکن ها حجم بسیار کمتری از حافظه شما را اشغال می کند. گفتنی است این برنامه به باتری شما آسیب نمی زند. و مقدار زیادی از انرژی باتری دستگاه شما را هدر نمی دهد. در نتیجه یک برنامه ایده آل برای دستگاه شما است.

ویژگی‌ های اصلی فیلتر شکن NINE VPN

رمزگذاری اطلاعات شخصی شما به منظور برقراری ایمن اتصالات برای مرور در سایت ها
امکان دور زدن محدودیت های جغرافیایی با بهترین سرورهای این برنامه
اتصال سریع به سرور و‌‌ جلوگیری از کاهش باتری تلفن همراهتان
مناسب برای تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین و همچنین مناسب برای بازی کردن با سرعت بالا

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *