دانلود فیلتر شکن رایگان NipoVPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان NipoVPN برای اندروید

دانلود برنامه نیپو وی پی ان با لینک مستقیم برای ویندوز

یکی از برنامه هایی که می تواند به شما در دور زدن انواع محدودیت ها کمک کند فیلتر شکن NipoVPN می باشد. این فیلتر شکن با استفاده از بهترین پروتکل های امنیتی شرایطی را ایجاد می‌ کند که شما بتوانید در کوتاه ‌ترین زمان به انواع خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنید و از اینترنت نامحدود و پرسرعت لذت ببرید.

نحوه اتصال به سرور های برنامه NipoVPN

شما برای متصل شدن به سرور های این برنامه می توانید از گزینه اتصال خودکار استفاده کنید. یعنی می توانید با ضربه زدن بر روی دکمه اتصال خودکار به صورت کاملاً خودکار به سریع ترین و نزدیک ترین سرور متصل شوید. در واقع این برنامه موقعیت جغرافیایی شما را شناسایی می‌ کند و با توجه به موقعیت جغرافیایی شما این کار را انجام می دهد. همچنین امکان انتخاب دستی سرور ها نیز برای شما ممکن است و شما می توانید این کار را به صورت دستی انجام دهید.

Screenshot image

استفاده از برنامه های فیلتر شده

شما می توانید با استفاده از سرور های بی‌نظیر برنامه نیپو وی پی ان انواع محدودیت‌ ها را رفع کنید. و از تمامی برنامه های مسدود شده نیز استفاده کنید. این برنامه قابلیت رفع انسداد فیلترینگ اعمال شده بر شبکه‌ های اجتماعی را نیز دارد. و به شما امکان می دهد که با رفع انسداد این برنامه ها از خدماتشان برای سرگرمی و سایر موضوعات استفاده کنید.

Screenshot image

فیلتر شکن NipoVPN دارای اقدامات امنیتی مناسب

این برنامه با استفاده از بهترین اقدامات امنیتی شرایطی را ایجاد کرده است که شما می توانید در یک بستر ایمن و مناسب به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت سایبری شما می توان به رمزگذاری اتصالاتتان اشاره کرد. یعنی این برنامه با عبور دادن اتصالات شما از یک تونل رمزگذاری شده، شرایطی را ایجاد کرده است. که برای شما اتصالی مطمئن و غیر قابل نفوذ ایجاد شود تا شما در برابر تمامی خطرات احتمالی در امان بمانید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *