دانلود vpn جدید و فعال nitro tech برای ویندوز


دانلود vpn جدید و فعال nitro tech برای ویندوز

اتصال قوی به وی پی ان nitro tech

به دلیل اینکه این فیلتر شکن هیچگونه گزینه اضافه‌ای ندارد و در آن ثبت نامی صورت نمی‌ گیرد. اطلاعات شما کاملاً خصوصی باقی می‌ ماند و می‌ توانید فعالیت‌ های خود را با این فیلتر شکن ایرانی به راحتی انجام دهید. بدون اینکه اطلاعات شما در معرض خطر قرار بگیرد.برای اینکه بتوانید در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اتصال خود را به فیلتر شکن پرسرعت  VPN nitro tech ایجاد کنید. فقط کافی است بر روی گزینه‌ای که در این برنامه وجود دارد و کلمه استارت بر روی آن نوشته شده است ضربه بزنید. و منتظر بمانید تا به یکی از سرور های پرسرعت این برنامه متصل شوید.وقتی که اتصال شما به یکی از سرور های خارجی این برنامه ایجاد شود موقعیت مکانی شما هم به همان کشور تغییر پیدا می‌ کند. در این صورت علاوه بر اینکه می‌ توانید تمام برنامه‌ های خارجی را به راحتی باز کنید. می‌ توانید از ردیابی شدن خود در اینترنت جلوگیری کنید.

بهترین خدمات در فیلتر شکن Nitro tech VPN

۱_ استفاده ساده از سرور های قوی

۲_ خرید سرور های پرمیوم به صورت نامحدود

۳_ دریافت افزایش سرعت اینترنت

۴_ جوین شدن به کانال تلگرامی

۵_ حفاظت از تمام داده های خصوصی آنلاین

فیلتر شکن nitro tech با سرورهای زیاد

این فیلتر شکن نامحدود سرور هایی را در ایالات متحده، انگلستان، ژاپن، سنگاپور، آلمان، استرالیا، فرانسه، هلند، کانادا، هند به شما ارائه می دهد.شما می توانید به صورت خودکار یا دستی به هر یک از این سرورها در کشور مورد نظرتان اتصال پیدا کنید. به این گونه که پرسرعت ترین سرور را انتخاب می کند و با یک کلیک به آن متصل می شود.

فیلتر شکن nitro tech ایمن

همچنین یکی از مهمترین ویژگی‌های این سرورها این است که آدرس آی پی شما را پنهان میکند. و آدرس کشور دیگری را با موقعیت مکانی اصلی شما جایگزین می‌کند. در این صورت هیچ وقت نمی تواند شما را ردیابی و اطلاعات شما را به دست بگیرد.

فیلتر شکن nitro tech کم حجم است  وفضایی در گوشی شما اشغال نمیکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *