دانلود فیلتر شکن رایگان NOA VPN نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن رایگان NOA VPN نسخه اصلی

دانلود برنامه NOA VPN برای گوشی همراه

اگر در گوگل پلی کلمه فیلتر شکن را سرچ کنید هزاران برنامه برای شما نمایش داده می‌ شود. که می‌ توانید به راحتی هر کدام از آن ها را نصب کنید. البته همه فیلتر شکن‌ ها کیفیت مناسبی ندارند و برخی از آن ها فقط نمایشی هستند. چون نمی‌ توانند محدودیت‌ ها را از بین ببرند. بنابراین بهتر است که شما از فیلتر شکن هایی با ویژگی عالی استفاده کنید که بتواند خدمات خوبی را به شما ارائه کند.

حال ما در اینجا می‌ خواهیم به شما فیلتر شکن NOA VPN را معرفی کنیم. که با نصب این برنامه بر روی دستگاه‌ های مختلف خود از جمله کامپیوتر و گوشی همراه می‌ توانید به خدمات خوبی دسترسی پیدا کنید. تا با استفاده از آن بتوانید تمام سانسورها را دور بزنید.

Screenshot image

روش استفاده از سرور های فیلتر شکن NOA VPN

جهت بهره بردن از خدمات این فیلتر شکن شما اصلاً لازم نیست مراحل سختی را طی کنید یا مدت زمان زیادی صرف کنید. زیرا این فیلتر شکن یک گزینه دارد که به اسم اتصال خودکار می‌ باشد و اگر شما آن گزینه را لمس کنید به صورت اتوماتیک به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل می‌ شوید.
البته لازم به ذکر است که شما به سرور رایگان این برنامه متصل می‌ شوید و اگر بخواهید از خدمات بهتری استفاده کنید. می‌ توانید سرور های پریمیوم این برنامه را خریداری کنید و به صورت نامحدود از آن ها استفاده کنید.

دسترسی به انواع برنامه ها به صورت رایگان

وقتی که به سرور های این برنامه متصل شدید می‌ توانید بدون هیچ محدودیتی هر برنامه‌ای را برای خود نصب کنید و بدون هیچ فیلتری از آن ها استفاده کنید. چون این فیلتر شکن قادر است که آدرس آی‌ پی شما را تغییر دهد. و به شما این اجازه را دهد تا بتوانید به صورت رایگان و کاملاً نامحدود در سرتاسر اینترنت مرور کنید. تا بدون اینکه شناسایی شوید به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *