دانلود فیلتر شکن NoCard Vpn برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن NoCard Vpn برای کامپیوتر

نسخه جدید برنامه رایگان و ایمن نوکارد وی پی ان

امروزه یکی از نیازهای کاربران ایرانی استفاده از فیلتر شکن ها می باشد. دلیل این امر محدودیت های بیش از اندازه‌ای است که بر اینترنت کشور ایران اعمال شده است. و کاربران را از بسیاری از خدمات اینترنتی محروم کرده است. یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار که کاربران می‌توانند از آن به منظور رفع فیلترینگ استفاده کنند، فیلتر شکن NoCard Vpn می باشد.
این برنامه یکی از پر سرعت ترین و ایمن ترین برنامه های موجود در بازار به صورت رایگان می باشد. که کاربران می‌ توانند با دانلود کردن آن از خدمات بی نظیرش بهره‌مند شوند. یکی از مهم ترین کاربردهای این برنامه رفع فیلتر کردن شبکه های اجتماعی مهم نظیر اینستاگرام، یوتیوب و تلگرام می باشد.

رمزگذاری اتصالات کاربران توسط فیلتر شکن NoCard Vpn

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود اتصالات آن ها را رمزگذاری می‌کند. این عمل را با عبور دادن اتصالات کاربرانش از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن انجام می دهد. این عمل سبب می شود که برای کاربران اتصالی ایمن و غیرقابل نفوذ فراهم شود. بنابراین این برنامه از این طریق از اطلاعات و دستگاه کاربران خود به سادگی محافظت می کند.

Screenshot image

استفاده آسان و کاربردی از فیلتر شکن NoCard Vpn

استفاده کردن از این برنامه به واسطه رابط کاربری ساده و کاربردی ای که دارد، بسیار آسان است. و شما تنها کاری که می بایست برای متصل شدن به سرور های بی نظیر آن انجام دهید، زدن دکمه اتصال می باشد. با زدن دکمه اتصال شما به صورت خودکار به سریع ترین و با کیفیت ترین سرور در آن لحظه متصل خواهید شد. و به کمک این برنامه وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت می شوید.

بدون محدودیت

از نکات قابل توجه در مورد این فیلتر شکن بی نظیر، نامحدود بودن آن می باشد. بدین معنا که شما برای استفاده کردن از این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. و می توانید در هر ساعت از شبانه روز و هر مقداری که نیاز دارید از این برنامه استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *