نصب رایگان NoCatch VPN + آموزش اتصال


نصب رایگان NoCatch VPN + آموزش اتصال

دانلود فیلتر شکن قدرتمند NoCatch VPN برای تلگرام

همه ما کاربران ایرانی به دنبال فیلتر شکنی هستیم که بتوانیم با استفاده از آن به صورت دائم به اینترنت جهانی دسترسی داشته باشیم. یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در بازار که می‌ تواند در این راه به ما کمک کند. فیلتر شکن پرسرعت NoCatch VPN می‌ باشد. این برنامه که به راحتی قابل دسترسی است قدرت لازم برای مقابله با محدودیت ها را برای ما فراهم می کند.

قابل دسترسی برای گوشی های اندروید

این برنامه در حال حاضر تنها برای گوشی ‌های اندرویدی به بازار ارائه شده است. و ما تنها در شرایطی که از گوشی ‌های اندرویدی استفاده می‌ کنیم. می‌ توانیم این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کنیم. برای این کار می‌ توانیم به گوگل پلی مراجعه کنیم و به سادگی این برنامه را دانلود و نصب کنیم.

روش اتصال به سرور های ایده آل برنامه NoCatch VPN

همانطور که در فیلم مشاهده می‌ کنید این برنامه دارای تعداد زیادی سرور می‌ باشد. این تعداد بالای سرور ها برای ما یک پوشش جهانی مناسب را ایجاد می‌ کنند. که به ما این امکان را می‌ دهد با قدرت بالاتری در اینترنت به گشت و گذار بپردازیم. ضمن اینکه تعداد بالاتر سرور ها باعث می شود ترافیک زیادی بر روی آن ها اعمال نشود.

نیاز به ثبت نام برای استفاده بهینه

ما برای اینکه بتوانیم از خدمات این برنامه به صورت بهینه استفاده کنیم. نیاز داریم که در این برنامه ثبت نام کنیم و یک اکانت در آن بسازیم.
همانطور که در فیلم مشاهده کردید گزینه‌ های زیادی در مورد اکانتی که در این برنامه ساخته می‌ شود وجود دارد. پس برای استفاده بهتر می‌ توانیم اکانت خود را در برنامه بسازیم.

نظرات کاربران درباره فیلتر شکن NoCatch VPN

علاوه بر سرعت بالایی که این برنامه از آن برخورد است. از خدمات امنیتی باکیفیتی نیز برای افزایش امنیت کاربران استفاده می‌ کند. به گونه‌ای که این برنامه توانسته است از میان ۱۰۰ هزار کاربری که آن را نصب کرده‌ اند. امتیاز مناسب ۴.۳ را دریافت کند، که نشان از کیفیت قابل قبول این برنامه می ‌باشد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *