دریافت وی پی ان جدید Node VPN برای پلتفرم اندروید ۲۰۲۳


دریافت وی پی ان جدید Node VPN برای پلتفرم اندروید ۲۰۲۳

نحوه اتصال به سرور های Node VPN برای مرور نامحدود

یکی از هزاران فیلتر شکن موجود در بازار که شما می‌ توانید از آن برای دور زدن محدودیت ‌ها استفاده کنید، برنامه Node VPN است. در مورد کیفیت این برنامه می‌ توان گفت به دلیل تعداد کم کاربرانش می‌ تواند سرعت بالایی را ارائه کند که در ادامه به دلیل این موضوع خواهیم پرداخت.

چرا نود وی پی ان می تواند سرعت بالاتری را به ما ارائه کند؟

در مورد فیلتر شکن ‌ها باید گفت هرچه تعداد کاربران کمتری از آن استفاده کنند. به دلیل عدم شلوغی سرور ها سرعت بالاتری ارائه خواهد شد. به همین دلیل است که اکانت‌ های پریمیوم فیلتر شکن‌ ها از سرعت بالاتری برخوردارند. در واقع علاوه بر کیفیت سرور که در این نسخه ‌ها بالاتر می‌ باشد. دلیل دیگر وجود کاربران کمتر است. که در نتیجه ی آن سرعت سرورها بالاتر خواهد رفت.

محیط کاربری برنامه Node VPN چگونه است؟

در رابطه با پنل کاربری این برنامه باید گفت بسیار ساده و با طراحی شیک و ترکیب رنگ جذاب می‌ باشد. که به شما احساس آرامش را القا خواهد کرد. برای استفاده از آن باید بر روی دکمه اتصال ضربه بزنید. تا به صورت خودکار به سرور ها متصل شوید. البته انتخاب دستی سرور ها نیز امکان‌ پذیر می‌ باشد. ضمن اینکه گفتنی است این برنامه دارای تنظیمات خاص می‌ باشد. که در کنار یک سری از تنظیمات پیش فرض که در همه فیلتر شکن‌ ها وجود دارد. باعث بالا رفتن سطح ارائه خدمات برنامه شده است.

امکان برقراری مروری ناشناس در کشور

شما به کمک فیلتر شکن Node VPN می‌ توانید مروری ناشناس در اینترنت را تجربه کنید. بدون اینکه هیچ کدام از فعالیت‌ های آنلاین شما برای افراد هکر قابل ردیابی و شناسایی باشد. که این ویژگی سبب می‌ شود شما بتوانید با خیال راحت‌ تر از این برنامه و خدمات موجود در آن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *